Grand Theft Auto V , 8 Nisan’da Xbox Game Pass’e Geri Dönüyor

blank
Grand Theft Auto V , 8 Nisan'da Xbox Game Pass'e Geri Dönüyor

İçerik: Grand Theft Auto V , 8 Nisan’da Xbox Game Pass’e Geri Dönüyor

Grand Theft Auto V , 8 Nisan’da Xbox Game Pass’e Geri Dönüyor:

Xbox Game Pass’ten ayrıldıktan on bir ay sonra, tüm zamanların en büyük oyunlarından biri kütüphaneye geri dönüyor. 8 Nisan’da Grand Theft Auto V, Xbox konsol oyuncuları için bir kez daha hizmet aracılığıyla sunulacak. Bu sefer, Xbox Cloud Gaming’e (veya xCloud’a) geldiği için telefonunuzda veya tabletinizde San Andreas’ta da katliamlara neden olabilirsiniz. GTA V’in Xbox One sürümü olacak çünkü Series X / S ve PlayStation 5 bağlantı noktaları bu yılın sonuna kadar gelmeyecek.

Bu ay Game Pass’e gelen diğer oyunlar arasında EA’nın Microsoft ile ortaklığı sayesinde NHL 21 var. EA Play, Game Pass Ultimate’a dahildir ve aboneler, 12 Nisan’dan itibaren Xbox konsollarında hokey serisinin en son sürümüne erişebilecek. Microsoft daha önce, Sony tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun olan MLB The Show 21’in 20 Nisan lansman gününde Game Pass aracılığıyla konsollara ve buluta geleceğini duyurmuştu.

8 Nisan’da Game Pass’e ayrıca Zombie Army 4: Dead War (bulutta, konsolda ve PC’de), Disneyland Adventures ve Rush: A Disney / Pixar Adventure (her ikisi de Cloud Gaming’de) geliyor. 15 Nisan’da ID @ Xbox oyunları Rain on Your Parade (bulut, konsol ve PC) ve Pathway (PC) diziye katılacak.

Bazı oyunlar bu ay Game Pass ve / veya EA Play’den çıkıyor. Bunların arasında Wargroove ve bazı eski Madden ve NHL başlıkları var.

Bu arada Microsoft, Minecraft Dungeons, Sea of ​​Thieves, Gears 5, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age ve Slay the Spire dahil olmak üzere Xbox Cloud Gaming’de dokunmatik kontroller için optimize edilmiş 50’den fazla oyun olduğunu belirtti. Başka bir yerde, konsolda Game Pass aboneleri için yeni bir özellik var. Arkadaşlarla Oyna bölümü, arkadaşlarınız bir Game Pass oyununu oynarken gösterilir. Onlarla çok oyunculu bir oturuma atlayabilecek veya bu oyunu da indirebileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Grand Theft Auto V , 8 Nisan’da Xbox Game Pass’e Geri Dönüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör