LG’nin Açıklamasının Ardından Yeni V70’in Bilgileri Sızdırıldı

blank
LG'nin Açıklamasının Ardından Yeni V70'in Bilgileri Sızdırıldı

İçerik: LG’nin Açıklamasının Ardından Yeni V70’in Bilgileri Sızdırıldı

LG’nin Açıklamasının Ardından Yeni V70’in Bilgileri Sızdırıldı:

LG Rollable ve LG V70 canlı görüntüleri, şirketin akıllı telefon işinden çıktığını duyurmasından saatler sonra sızdırıldı. Şirketin söylentilere göre yana doğru genişleyen katlanabilir ekranlı telefonu LG Rollable, ilk olarak Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2021’de tanıtıldı. Adından da anlaşılacağı gibi LG V70, LG V60 ThinQ modellerinin halefi olabilir. LG, Pazartesi günü akıllı telefon pazarından çekileceğini duyurdu. Mobil biriminin önümüzdeki birkaç ay içinde tamamen kapanması bekleniyor. Ancak teknoloji devi, stoklar bitene kadar mevcut envanteri satmaya devam edeceğini söylüyor. Gelecek telefonlar için, aslında artık gün ışığını göremeyecekler.

Tipster @FronTron, LG Rollable’ın canlı bir görüntüsünü sızdırdı. LM-R910N model numarasıyla geleceği tahmin ediliyor ve Güney Kore’deki bir sertifikasyon sitesinde görüldü. Canlı görüntü, ön paneli üç tarafta çerçeveler ve dördüncü tarafta kavisli kenarlarla gösterir. Resim, telefonun nasıl açıldığını göstermiyor, ancak geçmiş raporlar, ekranın genişlemek için yandan dışarı doğru kaydığını gösteriyor.

LG, akıllı telefon pazarından çekildiğini duyururken, yeni hattındaki telefonlara ne olduğu konusunda çok az netlik sağladı. Şirket, sızdırılan telefonlarından herhangi birinin, mobil ünite tamamen kapanmadan önce bir lansman göreceğini açıklamadı. LG, cep telefonu işinin kapatılmasının 31 Temmuz’a kadar tamamlanmasının beklendiğini, ancak LG’nin bundan önce birkaç cep telefonu piyasaya sürmesi olası olduğunu söyledi.

Şirket, kaynaklarını elektrikli araç bileşenleri, bağlı cihazlar, akıllı evler, robotik, yapay zeka, işletmeler arası çözümler, platformlar ve hizmetler gibi büyüme alanlarına odaklamayı düşündüğünü söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG’nin Açıklamasının Ardından Yeni V70’in Bilgileri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu: OnePlus Nord CE 5G sızıntıları, 10 Haziran lansmanından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör