Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı

blank
Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı

Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı:

Oppo Reno 6 serisinin artık sertifika sitelerinde görünmeye başladığı iddia ediliyor ve bu da yaklaşmakta olan serinin şu anda çalışmakta olduğunu gösteriyor. Telefonlar birkaç spesifikasyonla 3C ve MIIT’de görüntülendi ve Çin’den bir ihbarcı, işlemciler ve serideki model sayısı da dahil olmak üzere yaklaşan serinin temel ayrıntılarını sızdırdı. Tipster, Oppo Reno 6 serisinin üç telefon içerebileceğini öne sürüyor – Oppo Reno 6, Oppo Reno 6 Pro ve Oppo Reno 6 Pro +.

Oppo Reno 6 serisi, 3C sertifikasyon sitesinde PEPM00, PEXM00 ve PDNM00 model numaraları ile tespit edilmiş olabilir. Sertifika sitesi, telefonların 65W hızlı şarjı destekleyebileceğini belirtir. PEPM00 model numarasının Oppo Reno 6’ya ait olması bekleniyor ve 90Hz yenileme hızı ve MediaTek Dimensity 1200 SoC özellikleriyle 3C’de de listelendi. Telefon, Android 11 tabanlı ColorOS 11.1 üzerinde çalışacak, 8GB RAM ve 128GB depolama alanı içerecek şekilde listelenmiştir. Oppo Reno 6’nın MIIT listesi, telefonun üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olabileceğini düşündüren görüntüleri de gösteriyor. Bu telefonlar ilk olarak GSMArena ve tipster Abhishek Yadav tarafından bu sertifika sitelerinde görüldü.

Ek olarak, tipster Bald Panda, Weibo’da Oppo Reno 6 telefonlarının temel özelliklerini paylaştı. Oppo Reno 6’nın MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından çalıştırılması bekleniyor, Oppo Reno 6 Pro, Qualcomm Snapdragon 870 SoC ile güçlendirilebilirken, üst düzey Oppo Reno 6 Pro + Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından çalıştırılabilir.

Tipster ayrıca Oppo Reno 6 ve Oppo Reno 6 Pro’nun 90Hz ekran yenileme hızlarına sahip olabileceğini iddia ederken, Oppo Reno 6 Pro + 120Hz yenileme hızına sahip olabilir. Tüm telefonların 65W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor ve seriye entegre bir Sony IMX789 sensörü de olabilir.

Bunların dışında Oppo Reno 6 serisi hakkında şu ana kadar çok az şey biliniyor ve şirket lansmanına ilişkin herhangi bir açıklama da yapmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör