Overwatch, NVIDIA’nın Reflex Teknolojisi İçin Tam Destek Alıyor

blank
Overwatch, NVIDIA'nın Reflex Teknolojisi İçin Tam Destek Alıyor

İçerik: Overwatch, NVIDIA’nın Reflex Teknolojisi İçin Tam Destek Alıyor

Overwatch, NVIDIA’nın Reflex Teknolojisi İçin Tam Destek Alıyor:

PTR istemcisi üzerinde birkaç haftalık genel testin ardından Overwatch, NVIDIA’nın PC’de düşük gecikmeli Reflex teknolojisi için tam destek alan en yeni oyundur. Reflex, oyunun en son sezonluk etkinliğinin yanı sıra bugün Overwatch’ın normal sunucularında yayınlanacak.

Refleks, sistem gecikmesini, farenizi tıklama ile ekranınızda karşılık gelen eylemi görme arasındaki süreyi azaltmakla ilgilidir. GPU’nuzun belirli durumlarda sıraladığı kare sayısını azaltarak çalışır, bu da CPU’nuzun üzerindeki yükü azaltır. NVIDIA, teknolojinin giriş gecikmesini yüzde 50’ye kadar azaltabileceğini ve daha az güçlü GPU’ların GeForce 30 serisi kartlardan daha büyük bir artış sağladığını söylüyor.

Eylemin ne kadar hızlı olduğu göz önüne alındığında, sistem gecikmesini azaltmak, Overwatch oyuncuları için son derece yararlı olabilir. Yüksek giriş gecikmesi, bir şutu çırpmak ile sinir bozucu bir İzleyici veya Yankı’yı kritik bir vuruşla çıkarmak arasındaki fark anlamına gelebilir (hedefinizin yeterince düzgün olduğunu varsayarsak). NVIDIA, gecikmeli bir internet bağlantısını veya mekanik becerinizi düzeltemez veya Overwatch 2’nin daha erken gelmesini sağlayamaz, ancak Reflex kesinlikle oyunlarınızın daha duyarlı hissetmesine yardımcı olmalıdır.

GeForce GTX 900 serisi veya daha yeni bir grafik kartınız varsa ve Game Ready Sürücünüz güncelse, oyunun en son yamasını yükledikten sonra Overwatch video ayarlarında etkinleştirerek Reflex’i kontrol edebilirsiniz. Refleks desteği de yakın gelecekte Rust ve Ghostrunner’a geliyor. Teknoloji, Valorant ve Fortnite gibi halihazırda mevcut.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Overwatch, NVIDIA’nın Reflex Teknolojisi İçin Tam Destek Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy’nin Yaratıcısından Fantasian Apple Arcade’e Geliyor

Final Fantasy’nin Yaratıcısından Fantasian Apple Arcade’e Geliyor:Final Fantasy yaratıcısı Hironobu Sakaguchi’nin yeni RPG’si Fantasian, Apple …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör