Ubisoft, Oyun Hilelerine Karşı Yeni Bir şirket Satın Aldı

blank
Ubisoft, Oyun Hilelerine Karşı Yeni Bir şirket Satın Aldı

İçerik: Ubisoft, Oyun Hilelerine Karşı Yeni Bir şirket Satın Aldı

Ubisoft, Oyun Hilelerine Karşı Yeni Bir şirket Satın Aldı: PC oyun geliştiricileri, dolandırıcılara karşı sonsuz bir savaş veriyor ve Ubisoft bir adım önde olmak için harcama yapmaya hazır. Gamasutra, Ubisoft’un i3D.net iştirakinin, sunucu tarafındaki hile önleme aracı FairFight’ın yaratıcısı olan GameBlocks’u satın aldığını bildirdi. İ3D.net ekibi, hem FairFight’ı “AAA” yayıncıları tarafından kullanılan ONE Oyun Barındırma Platformuna entegre etmeyi ve hile tespit sisteminin yeteneklerini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Ubisoft anlaşmayı çoktan kapattı. Ayrıca GameBlocks için ne kadar ödediğini söylemeyi reddetti, ancak mevcut müşterileri destekleme sözü verdi.

Satın alma, Ubisoft’a bir avantaj sağlayabilir. FairFight, Ubi’nin kendi Rainbow Six Siege ve EA’nın Battlefield V’i de dahil olmak üzere bir dizi büyük oyun için kullanılmıştır ve davranışı gerçek zamanlı olarak algoritmik olarak analiz ederek hile arayan “non-invaziv” bir yaklaşım sunar. Geliştiriciler algoritmanın toleranslarını kendileri belirledikçe, sistem teorik olarak hileler geliştikçe ve oyuncuları bilgisayarlarında izinsiz oyun bütünlüğü önlemleriyle uğraşmaya zorlamadan ayak uydurabilir. GameBlocks satın alımının bir sonucu olarak daha az aimbot ve diğer hackler göreceğinizin garantisi yoktur, ancak bu botlara karşı koyma çabaları daha zarif olabilir.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ubisoft, Oyun Hilelerine Karşı Yeni Bir şirket Satın Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor: EA ve Respawn’dan çok önceden haber vermeden, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör