Vivo X70 Pro’nun Lansmanı Haziran’da Yapılacak

blank
Vivo X70 Pro'nun Lansmanı Haziran'da Yapılacak

İçerik: Vivo X70 Pro’nun Lansmanı Haziran’da Yapılacak

Vivo X70 Pro’nun Lansmanı Haziran’da Yapılacak:

Vivo X70 serisi teknik özellikleri, Vivo X60 serisinin Hindistan pazarına girmesinden sadece haftalar sonra çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Vivo X60 ve Vivo X60 Pro, Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülürken, Vivo X60 Pro + biraz daha sonra Ocak ayında tanıtıldı. Çinli bir ihbarcı tarafından paylaşılan teknik özelliklere göre Vivo X70 Pro + ‘nın Snapdragon işlemci, güçlü bir kamera, büyük bir batarya ve hızlı şarj desteği ile tamamlanmış bir üst seviye model olması bekleniyor. Vivo X70 serisinin bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tipster Bald Panda, Vivo X70 Pro + ‘nın 66W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil paketleyebileceğini paylaştı. Bu, Vivo X60 Pro + ‘da bulunan 4.200 mAh pilden daha büyük. Ayrıca Vivo X60 Pro +, yalnızca 55W hızlı şarj desteğiyle birlikte gelir. Vivo X70 Pro + ‘nın 1/1,28 inçlik bir sensöre sahip olması bekleniyor ve şirket kameralar için Zeiss ile ortak olabilir. Vivo X60 Pro +, nispeten 50 megapiksel 1 / 1,31 inç ana sensöre sahiptir.

Ek olarak, bilgi sahibi Vivo X70 Pro + ‘nın Vivo X60 Pro +’ nın desteklediğine benzer şekilde Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenebileceğini iddia ediyor. Son olarak Vivo X70 serisinin Haziran ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Diğer küresel pazarlara tanıtılmadan önce ilk olarak Çin’de piyasaya sürülebilir.

Bunun dışında Vivo X70 serisi hakkında şu an için bildiğimiz çok az şey var. Tıpkı selefi gibi birden fazla modele sahip olmalı, ancak bununla ilgili ayrıntılar henüz az. Yeni bilgiler edindiğimizde bu haberi güncelleyeceğiz

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vivo X70 Pro’nun Lansmanı Haziran’da Yapılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör