Apple’ın Yeni iMac’i Gerçekten Büyük Bir Ekrana Sahip Olabilir

blank
Apple'ın Yeni iMac'i Gerçekten Büyük Bir Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: Apple’ın Yeni iMac’i Gerçekten Büyük Bir Ekrana Sahip Olabilir

Apple’ın Yeni iMac’i Gerçekten Büyük Bir Ekrana Sahip Olabilir: Geçen yıl M1 serisini piyasaya sürdükten sonra, teknoloji şirketi Apple şimdi de özel Silikon çözümünü iMac’e getirmek için hazırlanıyor.

İMac’in tasarımında yeni ayrıntılar var. MacRumors, Apple’ın yeni iMac’inin mevcut 27 inç iMac’ten daha büyük olan “ gerçekten büyük ” bir ekranı vurgulayacağını paylaştığı için güvenilir bir bilgi sızıntısı bildirdi.

Şu anda Apple, 21,5 inç iMac ve 27 inç iMac satıyor. Kuruluş, her iki çeşidi de güncellenmiş bir tasarımla ve yeni işlemcileriyle değiştirmeyi düşünüyor olabilir. Apple’ın masaüstü eşdeğer makineleri 2012’den beri önemli bir tasarım değişikliği yaşamadı. MacRumors’a göre, yenilenen iMac ekranı güvenilir sızıntı yapan l0vetodream tarafından oluşturuldu.

Sızıntı yapan kişi, kuruluşun mevcut 27 inç iMac’i önemli ölçüde daha büyük bir ekranla değiştireceğini söyledi. Özel tweet şu şekilde çevrilir: “iMac’in ekranı gerçekten büyük, en büyüğünden daha büyük”.

Daha önce Apple, yeni iMac’in daha ince çerçevelere vurgu yapacağı, metal çene olmayacağı ve şirketin 32 inçlik bir gösteri boyutuna sahip Pro Display XDR’a daha çok benzeyeceği açıklanmıştı.

Güncelleme tartışılmaz bir gereklilik olsa da, Apple’ın ayrıca makineye kendi işlemcileriyle güç sağlaması bekleniyor. Şirketin 16 yüksek güçlü çekirdekli ve dört verimli çekirdeğe sahip yongalar üzerinde çalıştığı da söyleniyor. Buna ek olarak, yeni iMac’ler, yeni iPad Air’e benzer yeni renk seçenekleri de görebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Yeni iMac’i Gerçekten Büyük Bir Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı

Oppo Reno 6 Serisi Özellikleri Sızdırıldı: Oppo Reno 6 serisinin artık sertifika sitelerinde görünmeye başladığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör