Beklenen Apple TV Güncellemesi 120 Hz Desteği Sunabilir

blank
Beklenen Apple TV Güncellemesi 120 Hz Desteği Sunabilir

İçerik: Beklenen Apple TV Güncellemesi 120 Hz Desteği Sunabilir

Beklenen Apple TV Güncellemesi 120 Hz Desteği Sunabilir:

Apple TV 4K, teknolojide sonsuzluk anlamına gelen üç buçuk yıldan fazla bir süredir güncellenmedi. Ancak 9to5Mac, yeni tvOS 14.5 beta referanslarının 120 Hz yenileme hızlarını desteklediğini bildiriyor – şu anda mevcut Apple TV modellerinde bulunmayan bir özellik – bu, Apple’ın set üstü kutusunun yeni bir sürümü üzerinde çalıştığını gösterebilir.

Apple’ın yeni bir Apple TV’de 120 Hz yenileme hızını ne için kullanabileceği net olmasa da, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te 120 Hz desteği ile sunulanlar gibi daha ilgi çekici olasılıklardan biri daha akıcı oyun oynamaktır. Oyun oynamaya son zamanlarda olan ilgi, bu nedenle yeni Apple TV’nin daha oyun odaklı özelliklere sahip olması çok da şaşırtıcı olmazdı.

Örneğin Apple, iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de oyun oynamanıza ve ilerlemenizi platformlar arasında taşımanıza olanak tanıyan Apple Arcade oyun abonelik hizmetine bir dizi yeni oyun ekledi. Ve iOS 14.5, macOS 11.3 ve tvOS 14.5 betalarının tümü, PlayStation 5’in DualSense denetleyicisi ve Xbox Series X denetleyicisi için destek içerir – muhtemelen bu destek, son yazılım sürümlerine taşınacaktır.

Apple TV için söylentilere göre 120 Hz desteği, Aralık ayındaki bir Bloomberg raporu ile aynı hizada olacaktı ve Apple’ın bu yıl bir ara yeni bir Apple TV üzerinde “daha güçlü bir oyun odağı” ile çalıştığını söyledi. (Bu rapor ayrıca, yeni set üstü kutunun yeniden tasarlanmış bir uzaktan kumandaya sahip olacağını ve bunun da kullanımı daha kolay olacağını söyledi.) Apple’ın bu söylentili cihazı ne zaman duyuracağını ya da hiç duyurup duymayacağını tam olarak bilmiyor olsak da, Yeni bir Apple TV için pazardaysanız, biraz beklemek isteyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Beklenen Apple TV Güncellemesi 120 Hz Desteği Sunabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör