Mercedes, CLS 450’ye Yeni Bir Tasarım Getirecek

blank
Mercedes, CLS 450'ye Yeni Bir Tasarım Getirecek

İçerik: Mercedes, CLS 450’ye Yeni Bir Tasarım Getirecek

Mercedes, CLS 450’ye Yeni Bir Tasarım Getirecek:

Mercedes’in CLS-Serisi, ilk zamanlardan beri piyasada ve S-Serisi’ne göre daha şık, havalı ve uygun fiyatlı bir alternatif olarak hizmet etti. CLS, CLS 450 olarak 2022’de geri döndü ve 2021 modelinden bu yana yapılan değişiklikler çok büyük olmasa da, CLS hala asıl amacına sadık kalıyor.

2022 CLS, 2021 modelinden herhangi bir mekanik güncelleme almıyor, ancak estetik değişiklikler güzel. Aracın stilindeki en önemli değişiklik, güncellenmiş bir tampona sahip yeni bir ön uç ve tekrar eden bir Mercedes yıldız deseninin yanı sıra yeni bir arka tampon içeren yeni bir ızgara şeklinde geliyor. Bu değişiklikler, AMG Line estetik paketini standart hale getirme kararıyla aynı zamana denk geliyor.

İçeride, en çok dikkat çeken şey direksiyon simidi. Artık kapasitif sensörlere sahip ve yumuşak Nappa deri ile sarılmış. İç mekan için bir dizi yeni renk ve döşeme seçeneği de var.

blank

CLS geçen yıl Mercedes’in MBUX sistemini aldı ve tekrar geri döndü. MBUX, favori bilgi-eğlence sistemlerimizden biri olmaya devam ediyor ve çeşitli araç işlevlerini kontrol etmek için güçlü doğal konuşma tanıma özelliğine sahip. Neredeyse ön panele yayılan çift 12,3 inç ekranlar da geri döndü ve Mercedes’in mevcut iç tasarım ruhunun arama kartlarından biri haline geldi.

Modern bir Mercedes olarak, gemide bir ton güvenlik ve sürücü yardım teknolojisi var. Bu, rota bazlı hız adaptasyonlu adaptif seyir, aktif şeritte kalma yardımı, otomatik acil frenleme ve sürücü dikkat uyarı sistemini içerir. Aktif park asistanı da mevcuttur ve paralel veya uçta park yerine otomatik olarak girmenize veya çıkmanıza izin verir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mercedes, CLS 450’ye Yeni Bir Tasarım Getirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

GM, Elektrikli Geleceğini Yeni Bir Pil Sistemine Yatırıyor

GM, Elektrikli Geleceğini Yeni Bir Pil Sistemine Yatırıyor: Hummer EV SUT (spor hizmet kamyonu) ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör