Pac-Man 99 Battle Royale ,Nintendo Switch’e Geliyor

blank
Pac-Man 99 Battle Royale ,Nintendo Switch'e Geliyor

İçerik: Pac-Man 99 Battle Royale ,Nintendo Switch’e Geliyor

Pac-Man 99 Battle Royale ,Nintendo Switch’e Geliyor:2019’da Nintendo, geçici olarak Super Mario Bros.35’i denemeden önce Nintendo Switch Online aboneleri için ücretsiz bir battle royale oyunu olarak Tetris 99’u piyasaya sürdü ve şimdi bu oyunları Pac-Man 99 ile takip ediyor.

blank

Çevrimiçi aboneliğe sahip kişiler için özel olarak Switch’te sunulan oyun, oyuncuların hayaletleri savunmasız hale getirmek için Güç Peletlerini yemelerine izin veriyor. Oyuncular onları yedikten sonra, hayaletler bir Jammer Pac-Man’e dönüşür, bu da rakiplerin peşinden gider ve alan yavaş yavaş 99 katılımcının bir kazanana dönüşmesini sağlarken onları yavaşlatır.

Temel oyun aboneler için ek bir ücret ödemeden kullanılabilirken, isteğe bağlı DLC, klasik Bandai oyunlarına atıfta bulunan bazı temalarla birlikte CPU modu, zaman saldırısı ve çeşitli özel temalar ekler. Temalar her biri 2 $ ‘a satılırken, oyuncular ek modları 15 $’ lık bir eklentide satın alabilir veya tüm ekstraları bir defada 30 $ karşılığında alabilir.

Pac-Man 99, yarın, 7 Nisan saat 21: 00’de Switch’te piyasaya sürülecek. Switch Online aboneleri, sunucular açıldığında hazır olmaları için Nintendo’nun web sitesine giderek önceden yükleyebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pac-Man 99 Battle Royale ,Nintendo Switch’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör