Sonos ve IKEA, Ortaklaşa Yeni Symfonisk Hoparlörler Geliştiriyor

blank
Sonos ve IKEA, Ortaklaşa Yeni Symfonisk Hoparlörler Geliştiriyor

İçerik: Sonos ve IKEA, Ortaklaşa Yeni Symfonisk Hoparlörler Geliştiriyor

Sonos ve IKEA, Ortaklaşa Yeni Symfonisk Hoparlörler Geliştiriyor:

Sonos, serisine Roam ve Arc gibi cihazları eklemekle meşgul olsa da, şirketin IKEA ortaklığından yeni bir şey duymayalı epey oldu. Ama bu değişmek üzere gibi görünüyor. IKEA, Instagram’da ortak Symfonisk serisine yeni eklemeler yapmaya başladı. Yaklaşık aynı zamanda, Federal İletişim Komisyonu şirketlerden iki yeni dosya yükledi.

Bu belgelerde yer alan iki yeni ürünle ilgili Salı günü yayınlanan The Verge raporuna göre, bunlardan biri mevcut Symfonisk masa lambasının yenilenmesidir – bu, bir ışık kaynağı olarak ikiye katlanan Sonos: 1 benzeri hoparlör. Bildirildiğine göre, şu anki 179 dolarlık model kadar maliyetli olacak. Bunun ötesinde, onunla ilgili çok fazla ayrıntı yok.

Ama işte burada işler ilginçleşiyor. Planladıkları ikinci yeni ürünün, bir sanat eseri olarak ikiye katlanabilen gizli bir konuşmacı olduğu bildirildi. Yine ayrıntılar burada seyrek, ancak The Verge bunun ya tam bir sanat eseri baskısı ya da mevcut bir çerçeveye eklediğiniz bir şey olabileceğini söylüyor. Özellikle, bu iki yeni cihaz arasında Sonos görünmüyor ve IKEA 99 $ Symfonisk kitaplık hoparlörünü yenileyecek. Aynı zamanda, sonos ekosistemine uygun fiyatlı bir giriş arayanlar için iyi bir haber olan, bunu durdurmayı da planladıkları gibi görünmüyor.

Sonos ve IKEA’nın yeni konuşmacılarını ne zaman yayınlayacakları net değil, ancak eski, yeni bir şey üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Bir Sonos sözcüsü Pocket-lint’e “Ortaklık [Sonos ve IKEA] her zamankinden daha güçlü ve birlikte çalıştığımız ürünler için heyecanlıyız,” dedi ve “Doğru zaman geldiğinde daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sonos ve IKEA, Ortaklaşa Yeni Symfonisk Hoparlörler Geliştiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör