Amazon’dan Yeni Araç İçi Müzik Dinleme Uygulaması

blank
Amazon'dan Yeni Araç İçi Müzik Dinleme Uygulaması

İçerik: Amazon’dan Yeni Araç İçi Müzik Dinleme Uygulaması

Amazon’dan Yeni Araç İçi Müzik Dinleme Uygulaması:

Amazon Music iOS ve Android uygulamasının en son sürümü, Araba Modu adı verilen bir özellik ekler. Uygulama bir araca Bluetooth bağlantısı algıladığında veya özelliği menüden manuel olarak açtığınızda, basitleştirilmiş bir arayüze geçer. Düzenli kontrollere (kaydırma dahil), özel ön ayarlara ve daha büyük metinlere sahiptir. Ayrıca Alexa aracılığıyla ses kontrolüne sahip olacaksınız.

Amazon, Araba Modundayken sürücülerin yeni müzik bulmasının çocuk oyuncağı olacağını öne sürüyor. Uygulama, özelleştirilebilen önceden ayarlanmış çalma listelerini, istasyonları ve albümleri kullanır. Şirket, bunun uzun tarama sürelerini azaltması gerektiğini söylüyor.

Bu özellik, dikkatinizin dağılması olasılığını azaltırken arabada müzik dinlemeyi kolaylaştırmakla ilgilidir. Yeni bir bilgi-eğlence sistemi veya Echo Auto olmayan sürücüler için yararlı olduğunu kanıtlamalı ve tüm Amazon Music abonelik katmanlarında çalışır. Amazon, Müzik uygulamasını yalnızca yasalarca izin verildiğinde kullanmanız gerektiğini not eder.

Spotify, 2019’dan beri benzer bir Araba Modu’na sahipti ve aynı amaç, bir araçtayken dikkatin dağılma olasılığını azaltmaktı. Spotify, mod etkinleştirildiğinde kullanıcı arayüzünü de basitleştirir. Göz alıcı albüm kapaklarından kurtulur ve daha büyük kontrol düğmeleri sağlar.

Amazon son zamanlarda yaptığı yeni projeler ve uygulamalarla bazı uygulamalar ve projelerin tahtını sarsacak gibi gözüküyor. Apple Music ve Spotify’ın ardından Amazon Music ile müzik dinleme uygulamaları dünyasına da giren Amazon, ABD pazarının ardından Avrupa pazarında da oldukça yükselen bir marka haline geldi. Bu gelişmelerin ardından Jeff Bezos uzun bir süre daha dünyanın en zengin kişisi sıfatını taşımaya devam edecek gibi gözüküyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon’dan Yeni Araç İçi Müzik Dinleme Uygulaması

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

YouTube Tekrar En Popüler Sosyal Medya Platformu Oldu

YouTube Tekrar En Popüler Sosyal Medya Platformu Oldu: YouTube ve Facebook hala Amerika Birleşik Devletleri’ndeki …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör