Samsung Galaxy M42’nin Lansmanı Yaklaşıyor

blank
Samsung Galaxy M42'nin Lansmanı Yaklaşıyor

İçerik: Samsung Galaxy M42’nin Lansmanı Yaklaşıyor

Samsung Galaxy M42’nin Lansmanı Yaklaşıyor:

Samsung Galaxy M42 5G’nin NFC sertifika web sitesinde görüldüğü bildirildi ve yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefon, 5G bağlantılı ilk Galaxy M serisi telefon olabilir. Telefon daha önce çeşitli sertifikasyon web sitelerinde görüldü ve son olarak Galaxy M42 için olduğuna inanılan bir destek sayfası Samsung Hindistan’ın web sitesinde yayına girdi. Şu an itibariyle, Samsung’un kendisi telefonla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Bir süredir haberlerde yer alan Samsung Galaxy M42’nin 5G destekli ilk Galaxy M serisi telefon olması bekleniyor. Telefon şimdi NFC sertifikası web sitesinde görüldü ve NFC desteğiyle geleceğini gösteriyor. Sertifikasyon, DS’nin çift SIM anlamına geldiği Galaxy M42 olduğuna inanılan SM-M426B / DS numaralı tek numarayı listeler.

Mart ayının sonlarına doğru, Samsung Hindistan’ın web sitesinde aynı model numarasını taşıyan bir destek sayfası yayına girdi. Destek sayfası yakında Hindistan lansmanı dışında herhangi bir bilgi ortaya koymasa da, Galaxy M42’nin geçmişte birden fazla lansman öncesi sertifikasyondan geçerek yolunu açtığı iddia ediliyor.

Bildirildiğine göre Hint Standartları Bürosu (BIS) web sitesinde ve geçen ay Wi-Fi Alliance ve Bluetooth SIG sertifika web sitelerinde görüldü. Geçen yılın Kasım ayından itibaren aynı model numarası için bir 3C sertifika listesi, Galaxy M42’nin 6.000mAh batarya ile geleceğini öne sürdü. O zamanlar, telefonun Eylül 2020’de piyasaya sürülen yeniden markalı bir Samsung Galaxy A42 5G olabileceğine inanılıyordu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy M42’nin Lansmanı Yaklaşıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Alienware M15 ve Dell G15 Laptoplar AMD Ryzen Kullanacak

Alienware M15 ve Dell G15 Laptoplar AMD Ryzen Kullanacak: AMD çipleri sonunda Dell’in oyun dizüstü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör