Samsung, Olympus İle Telefon Kameraları İçin İşbirliği Yapacak

blank
Samsung, Olympus İle Telefon Kameraları İçin İşbirliği Yapacak

İçerik: Samsung, Olympus İle Telefon Kameraları İçin İşbirliği Yapacak

Samsung, Olympus İle Telefon Kameraları İçin İşbirliği Yapacak:

Bir rapora göre Samsung, yeni nesil Galaxy akıllı telefonlar için kamera modülleri üretmek üzere Olympus ile ortaklık kurabilir. Her iki şirketten de geliştirme konusunda herhangi bir onay gelmezken, Japon şirketin ürettiği kameraların özel bir sürüm olan Galaxy Fold veya amiral gemisi Galaxy S22 Ultra ile piyasaya çıkabileceği iddia ediliyor. Olympus’un, fotoğraf ve videografinin önemli alanlarında markalaşmanın yanı sıra uzmanlık sunmak için Güney Koreli teknoloji devine başvurduğu iddia ediliyor. Görüşmelerin yeni bir aşamada olduğu söyleniyor.

Tipster Yogesh, Samsung’un akıllı telefonları için tanınmış bir kamera markasıyla ortaklık kuran bir sonraki marka olabileceğini tweetledi. Daha sonra Tom’s Guide tarafından hazırlanan bir raporda, öneri FrontTron ve Ice Universe’ün Samsung ve Olympus’un gelecekteki akıllı telefon kamera teknolojisi için birlikte çalışabileceğini doğruladığı iddia edildi. Bu ortaklık, Samsung’un akıllı telefonlarının kamera kalitesini iyileştirmesine izin verebilir. Resmi onay eksikliği nedeniyle, bu bilgiler bir tutam tuzla alınmalıdır.

Akıllı telefon pazarı, çeşitli şirketlerin akıllı telefonlarının fotoğrafçılığını iyileştirmek için kamera üreticileriyle işbirliği yaptığını çoktan gördü. Huawei, Leica ile uzun süredir ortak olmuştur ve Nokia, amiral gemisi modellerinde Carl Zeiss optiğini kullanıyor. Çinli marka Vivo, yakın zamanda piyasaya sürdüğü X serisi akıllı telefonlarında Zeiss optiği sunuyor ve OnePlus, ikonik kamera markası Hasselblad’ın optikleriyle OnePlus 9 serisini sunan pazardaki en son katılımcı.

Samsung’un, Sony ile birlikte akıllı telefon kamera sensörlerinin en büyük üreticileri arasında yer aldığını belirtmek gerekir. Yüksek kaliteli ürünleriyle ünlü Olympus, Güney Koreli şirketin kamera bölümünde avantaj elde etmesine yardımcı olabilir. Samsung, JBL, Lexicon, AKG ve Mark Levinson gibi markaların ana şirketi olan ABD merkezli ses ürünleri üreticisi Harman’ı satın aldı. Samsung amiral gemisi akıllı telefonlar, kutuda AKG kulaklıklarla birlikte gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Olympus İle Telefon Kameraları İçin İşbirliği Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör