TikTok Altı Yeni İnteraktif, Müzikal Filtre Sunacak

blank
TikTok Altı Yeni İnteraktif, Müzikal Filtre Sunacak

İçerik: TikTok Altı Yeni İnteraktif, Müzikal Filtre Sunacak

TikTok Altı Yeni İnteraktif, Müzikal Filtre Sunacak:

Bugünden itibaren TikTok, daha fazla etkileşim vaat eden yeni müzik temalı filtreler sunuyor. Bunlardan ilki olan Müzik Görselleştirici şu anda kullanıma hazır. Bir şarkının ritmine göre filtreyi canlandıracak gerçek zamanlı vuruş izleme yazılımı içerir.

TikTok’un Yaratıcı Efektler tepsisindeki özel Müzik sekmesinden erişebilirsiniz. Uygulamada, gökyüzünde birkaç gezegenle birlikte mor bir arka plan oluşturur. Orta plandaki çokgen bir manzara müziğin ritmine göre titreşir. Kısacası, synthwave’i seviyorsanız, bu etkiye bayılacaksınız. Filtre, TikTok’un müzik kütüphanesindeki tüm seslerle çalışır ve küresel olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. İnsanların filtreyi kullandığını zaten görebilirsiniz – ancak bazen ne yaptığını gizlemek kolay olabilir.

TikTok, önümüzdeki haftalarda beş yeni efekt daha sunacak. Bunlardan biri, hareketsiz görüntüleri bir şarkının ritmine senkronize etmenize olanak tanır. Bir diğeri, video geçişlerine animasyonlu metin katmanları eklemenize izin verir. Sonra, muhtemelen yeni filtrelerin en havalı olan Müzik Makinesi var. Bu, şarkılarınızı davul vuruşlarından ve diğer seslerden oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca bir BPM kaydırıcısı ve beş tek vuruşlu efekt içerir. TikTok’un haber odası hesabında hepsini iş başında görebilirsiniz. Küçük eklemelerdir, ancak müziğin platformun kimliği için ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, hızlı bir şekilde çok fazla kullanım aldıklarını görmek kolaydır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok Altı Yeni İnteraktif, Müzikal Filtre Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör