Huawei Smart Screen V-serisi TV’ler Piyasaya Sürüldü

blank
Huawei Smart Screen V-serisi TV'ler Piyasaya Sürüldü

İçerik: Huawei Smart Screen V-serisi TV’ler Piyasaya Sürüldü

Huawei Smart Screen V-serisi TV’ler piyasaya sürüldü ve 55 inç ile 85 inç arasında değişiyor. Dört çekirdekli bir CPU ile çalışırlar ve plastik bir arka panelli alüminyum alaşımlı bir çerçeveye sahiptirler. Tüm modeller, 120 Hz yenileme hızı desteğine sahip 4K ekranla birlikte gelir. 55 inçlik modelin en yüksek parlaklığı 750 nit iken, diğer üç model 1.000 nit en yüksek parlaklığa sahiptir. Huawei Smart Screen V-serisi TV modelleri HarmonyOS üzerinde çalışır ve LCD ekranlara sahiptir.

Huawei Smart Screen V serisi özellikleri
Daha önce de belirtildiği gibi, Huawei Smart Screen V serisi 55 inç, 65 inç, 75 inç ve 85 inç modellerle geliyor. Özellikler, dört model arasında bazı farklılıklar olmakla birlikte, kart genelinde çoğunlukla aynıdır. HarmonyOS çalıştıran 4K 120Hz ekranlarla birlikte gelirler. Dört çekirdekli bir CPU ve Mali-G51 GPU’dan güç alırlar. Tüm modeller 4GB RAM ile gelir, ancak 55 inçlik varyant 16GB depolama alanı alırken diğer üçü 64GB depolama alanı alır. Parlaklık açısından, 55 inçlik varyant 750 nit en yüksek parlaklığa sahipken, diğer üçü 1.000 nit en yüksek parlaklığa sahip. Huawei Smart Screen V serisi, DCI-P3 renk alanını yüzde 92 kapsama alanına sahiptir.

Ses için, Huawei Smart Screen V 55 toplam 36W çıkışa sahip 2.1 kurulumuna sahiptir. Huawei Smart Screen V 65, 66W çıkış sağlayan bir 2.1.2 kurulumuyla birlikte gelir. 75 inç ve 85 inç modeller, 75W çıkış sağlayan 3.1.2 kurulumlarıyla birlikte gelir. Huawei, Huawei Smart Screen V serisindeki hoparlörleri ayarlamak için Devialet ile birlikte çalıştı. Tüm modellerde 24 megapiksel açılır kamera bulunur ve altı mikrofon vardır.

Her Huawei Smart Screen V serisi modelindeki bağlantı seçenekleri arasında çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5.1, üç HDMI bağlantı noktası, bir AV bağlantı noktası, bir USB 3.0 bağlantı noktası ve bir RJ45 bağlantı noktası bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Smart Screen V-serisi TV’ler Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör