Redmi Note 10 Kullanıcıları Ekran Sorunlarından Şikayet Ediyor

blank
Redmi Note 10 Kullanıcıları Ekran Sorunlarından Şikayet Ediyor

İçerik: Redmi Note 10 Kullanıcıları Ekran Sorunlarından Şikayet Ediyor

Redmi Note 10 Kullanıcıları Ekran Sorunlarından Şikayet Ediyor:

Redmi Note 10 Pro Max, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10. İlk benimseyenler artık dokunmatik ekran sorunlarını, telefonların yavaşlamasını ve ara sıra ekran titremesini bildiriyor. . Bu sorunların her üç modelde de ortaya çıktığı bildiriliyor. Redmi, Twitter’daki kullanıcıların şikayetlerine yanıt verirken, şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Redmi Note 10 serisinin alıcıları, cep telefonlarıyla ilgili birkaç sorundan şikayet etmek için tweet atıyor. Birkaç Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 kullanıcısı, telefonlarının dokunma yanıtıyla ilgili sorunlardan şikayet ederken, diğerleri telefonlarının ara sıra yanıt vermediğini iddia etti. Bir kullanıcı ayrıca Redmi Note 10’un çok yavaşladığından şikayet etti. Çoğu kullanıcı, birimlerini yazarken sorunlarla karşılaşmaktadır. Tekrarlanan sorunlardan sonra biriminin değiştirildiğini iddia eden bir kullanıcı, yeni birimde de aynı dokunma sorunları olduğunu söyledi. Servis merkezi tekrarlanan sorun hakkında uyarıldığında, yazılım düzeltmesi için bir-iki ay beklemesi söylendiğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi Note 10 Kullanıcıları Ekran Sorunlarından Şikayet Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör