Samsung Galaxy Quantum 2’nin Bilgileri Sızdırıldı

blank
Samsung Galaxy Quantum 2'nin Bilgileri Sızdırıldı

İçerik: Samsung Galaxy Quantum 2’nin Bilgileri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Quantum 2’nin Bilgileri Sızdırıldı:

Samsung Galaxy Quantum 2’nin tüm özellikleri ve ön sipariş tarihleri ​​sızdırıldı. Akıllı telefonun bazı pazarlarda Samsung Galaxy A82 5G olarak piyasaya sürülmesi ve bir rapora göre Güney Koreli taşıyıcı SK Telecom’un ağı için Galaxy Quantum 2 olarak yeniden markalanması bekleniyor. Geçen yıl kuantum şifreleme teknolojisi ile piyasaya sürülen Galaxy A Quantum telefonun halefi olması muhtemel. Geliştirme, canlı görüntülerin ve söylentilere konu akıllı telefonun lansman tarihinin çevrimiçi olarak sızdırılmasından bir gün sonra geliyor.

Samsung Galaxy Quantum 2, diğer ismiyle Galaxy A82 5G’nin bazı teknik özellikleri bir Güney Koreli blog tarafından zaten sızdırılmış olsa da, tipster Tron’un tweet’i aynı konuda daha gösterişli bilgiler sağlıyor. İlk olarak, ihbarcı Samsung akıllı telefonun isminden Galaxy A Quantum 2 olarak bahsediyor. Ancak perakende kutusunun canlı görüntüleri telefonun adını Galaxy Quantum 2 olarak gösteriyordu.

Tahminlere göre Samsung Galaxy Quantum 2, 13 Nisan’da ön sipariş için satışa sunulacak ve 23 Nisan’da piyasaya sürülecek. Ancak piyasaya çıkacağı pazarlar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. ön sipariş hediyesi olarak bir çift Galaxy Buds Live ve net bir kılıf.

Tipster, teknik özelliklere gelince, Samsung Galaxy Quantum 2 aka Galaxy A82 5G’nin 120Hz yenileme hızı ve 800 nit parlaklığa sahip 6,7 inç Süper AMOLED full-HD + (1,080×2,400 piksel) Edge ekrana sahip olacağını söylüyor. Canlı görüntüler, telefonun merkezi bir delik delme aralığına sahip olduğunu gösterdi. Akıllı telefonun ayrıca bir ekran içi parmak izi sensörüne sahip olduğu iddia ediliyor.

Kaputun altında, Samsung Galaxy Quantum 2 aka Galaxy A82 5G’nin 6GB RAM ve 128Gb depolama ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 855+ SoC’ye sahip olduğu söyleniyor. Önceki bir rapor, telefonun cihazdaki verilerin şifrelenmesini artırmak için bir Kuantum Rastgele Sayı Üreticisi (QRNG) yongası ile donatılmış olarak geleceğini söylemişti.

Optik bölümünde, Samsung Galaxy Quantum 2 aka Galaxy A82 5G’nin üçlü arka kamera kurulumunda 64 megapiksellik bir birincil sensöre sahip olduğu iddia ediliyor. Bu kameranın optik görüntü sabitleme özelliğine sahip olduğu söyleniyor. El cihazının, kutuya dahil edilen 15W şarj cihazıyla 4.500mAh pil paketlediği iddia ediliyor. Bildirildiğine göre, telefon 25W hızlı şarjı destekleyecek.Akıllı telefonun diğer özellikleri arasında Manyetik Güvenli İletimli (MST) Samsung Pay, IP67 su ve toz direnci derecesi, Dolby Atmos ve yerleşik depolamayı genişletmek için özel bir microSD yuvası bulunur. Telefonun 203 gram ağırlığında olduğu söyleniyor ve perakende kutusu bir kılıf ve kablolu kulaklıklarla birlikte gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Quantum 2’nin Bilgileri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör