Tesla, İki Kez Ücretlendirilen Müşteriler İçin Geri Ödeme Yapıyor

blank
Tesla, İki Kez Ücretlendirilen Müşteriler İçin Geri Ödeme Yapıyor

İçerik: Tesla, İki Kez Ücretlendirilen Müşteriler İçin Geri Ödeme Yapıyor

Tesla, İki Kez Ücretlendirilen Müşteriler İçin Geri Ödeme Yapıyor:

Mart ayının sonunda Tesla müşterileri, yeni elektrikli araçları için bir değil iki kez ücretlendirildiklerini söyleyerek biraz gürültü yapmaya başladı. Bazı engeller ve Tesla ile sahipleri arasındaki iletişim eksikliğinden sonra, CNBC Çarşamba günü geri ödemelerin nihayet gerçekleştiğini bildirdi.

Web sitesi, ilk kez çift faturalama sorunu ile ilgili olarak iletişim kurduğu bir dizi mal sahibinin şimdi geri ödeme aldığını söyledi. Çoğu müşteri 1 Nisan’da bir iptal gördü. Etkilenen ve büyük ölçüde araç sahipleri, ACH transferleri yoluyla araçlarının parasını tam olarak ödedi ve görünen o ki, sorun banka havalesindeki hatalardan kaynaklanıyor. İlk raporlara göre, araç sahipleri otomobil için bir kez başarılı bir şekilde ödeme yaptı ve ardından izinsiz olarak Tesla, aracın tam fiyatını tekrar faturalandırdı. Sorunlar, Tesla’nın EV’lerini satın almak için Bitcoin’i kabul etmeye başlamasından kısa bir süre sonra da geldi.

Tesla, yorum taleplerini karşılamak için bir halkla ilişkiler departmanı işletmiyor, bu nedenle sorunun tam olarak ne olduğunu muhtemelen bilmeyeceğiz, ancak sahipleri CNBC’ye şirketin e-postayla özür dilediğini ve fonları geri aldığını söyledi. Otomobil üreticisi ayrıca, çifte ödemeden herhangi bir fazla para çekme ücretini de karşıladı.

Tesla’nın bir özür e-postasıyla birlikte, etkilenen müşterilere şirketin çevrimiçi mağazasında kullanmak üzere 200 dolarlık kupon verdiği bildirildi. Kupon ile, sahipler kıyafet veya diğer küçük aksesuarları satın alabilirler, ancak araç aksesuarları gibi büyük biletler satın alamazlar. Rapora göre Tesla Tequila da kuponlarla sınır dışı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, İki Kez Ücretlendirilen Müşteriler İçin Geri Ödeme Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör