Yeni OnePlus’ın Telefonu Nord LE Duyuruldu

blank
Yeni OnePlus'ın Telefonu Nord LE Duyuruldu

İçerik: Yeni OnePlus’ın Telefonu Nord LE Duyuruldu

Yeni OnePlus’ın Telefonu Nord LE Duyuruldu:

OnePlus Nord LE duyuruldu, ancak beklediğiniz model veya kolayca alabileceğiniz model değil. OnePlus, takma addaki LE teriminin Kelimenin Tam Anlamıyla Yalnızca Bir Sürüm anlamına geldiğini söyledi. Bu, diğer sınırlı sürüm modellerin aksine, OnePlus Nord LE’nin birkaç kişi için bile mevcut olmayacağı anlamına gelir. Sadece bir OnePlus hayranına verileceği için alabileceğiniz bir şey değil.

OnePlus Nord LE’yi bir forum gönderisiyle duyuran OnePlus Nord Ürün Müdürü Andy Liu, yeni modelin OnePlus Nord ile tamamen aynı telefon olduğunu söyledi. Diğer özdeş özelliklerin yanı sıra aynı 90Hz Fluid AMOLED ekrana, dörtlü arka kameralara ve Warp Charge 30T’ye sahiptir.

Bununla birlikte, orijinal OnePlus Nord’dan farklı olarak, OnePlus Nord LE, turuncudan yeşile geçiş yapan kendine özgü bir eğime sahiptir. OnePlus Nord’da Mavi Mermer ve Gri Oniks renklerde parlak olanın üzerinde pürüzsüz bir kaplama da vardır.

OnePlus Nord LE’nin tek bir birimini özel bir sürüm fiyatıyla satışa sunmak yerine, OnePlus, OnePlus Nord LE’yi bir hediye olarak sunuyor.

OnePlus Nord LE’yi kazanma şansına sahip olmak için Instagram’daki resmi OnePlus Nord hesabını takip etmeniz ve ardından Instagram akışınızda mevcut akıllı telefonunuzun bir resmini yayınlamanız ve başlığınızda #SwitchToNord hashtagini kullanmanız gerekir.

Çekiliş için mevcut olacak yalnızca bir OnePlus Nord LE birimi olacaktır. Bu nedenle, OnePlus hayranlarının yeni teklifi ele geçirme şansı oldukça zayıf.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni OnePlus’ın Telefonu Nord LE Duyuruldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör