Efsane Güncellendi! Yeni Microsoft Paint’i Nasıl İndirebilirsiniz

blank
Efsane Güncellendi! Yeni Microsoft Paint'i Nasıl İndirebilirsiniz

İçerik: Efsane Güncellendi! Yeni Microsoft Paint’i Nasıl İndirebilirsiniz

Efsane Güncellendi! Yeni Microsoft Paint’i Nasıl İndirebilirsiniz:

MS Paint artık Microsoft Store’da Snipping Tool ile birlikte satışa sunulacak. Bu uygulamaların ikisi de daha önce mevcut değildi, ancak şimdi Microsoft Store üzerinden güncellenebilir. Değişiklikler, görev çubuğundaki haberler ve ilgi alanları için kişiselleştirme seçenekleri, ekran ayarlarında iyileştirmeler, yeni kamera ayarları ve kullanıcı arabiriminde birçok küçük iyileştirme ve düzeltmeler içeren Windows 10 Insider önizlemesinin bir parçası olacak. Şu anda geliştirici yapısının bir parçası olduğundan, yeni iyileştirmelerin ve düzeltmelerin yakında Windows’un normal sürümünde yayınlanmasını bekleyin.

Microsoft Çarşamba günü bir blog gönderisinde MS Paint ve Snipping Tool’un düzenli olarak güncellenebilmeleri için Microsoft Store’da satışa sunulacağını duyurdu. Microsoft, 2017’den beri MS Paint kullanıcılarını Windows 10 Fall Creators Update ile tanıtarak Paint 3D’ye taşımaya çalışıyor. O zamandan beri Microsoft, MS Paint’i Windows’tan hiçbir zaman kaldırmadı, ancak yeni Windows 10 Preview Build 21354 yapısı, kullanıcıların uygulamayı Store’dan güncellemelerine olanak tanıyacak.

Blog gönderisinde “MS Paint artık büyük işletim sistemi güncellemelerinin dışında Microsoft Store aracılığıyla güncellenebilir”. “Ayrıca yeni bir simgeye sahip ve Windows Aksesuarları klasöründen Başlat menüsünde kendi yerine yükseltildi.” Snipping Tool ile ilgili olarak Microsoft, “Ekran Alıntısı Aracı artık büyük işletim sistemi güncellemelerinin dışında Microsoft Mağazası aracılığıyla güncellenebilir. Snip & Sketch ile birlikte paketlendi, böylece her ikisi için de güncellemeleri aynı anda sunabiliyoruz.

Ayrıca Windows Aksesuarları klasöründen Başlat menüsünde kendi yerine yükseltildi. ” Microsoft ayrıca Snip & Sketch’i Snipping Tool ile birleştiriyor ve eskisine sahip olmayan kullanıcılar güncellemeyle birlikte ikincisinin kaldırıldığını görecekler. Daha sonra geri kazanmak için Mağazadan Alıntı ve Taslak yüklemeleri gerekir.Bu yılın başlarında Microsoft, Paint 3D ve 3D Görüntüleyicinin yeni Windows kurulumlarına dahil edilmeyeceğini duyurdu. Bununla birlikte, uygulamalar Microsoft Store üzerinden satışa sunulacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Efsane Güncellendi! Yeni Microsoft Paint’i Nasıl İndirebilirsiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor. Ek depolama alanı için herhangi bir ödeme yapmanıza …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör