Realme 8 5G Lansman Tarihi 21 Nisan Olarak Belirlendi

blank
Realme 8 5G Lansman Tarihi 21 Nisan Olarak Belirlendi

İçerik: Realme 8 5G Lansman Tarihi 21 Nisan Olarak Belirlendi

Realme 8 5G Lansman Tarihi 21 Nisan Olarak Belirlendi:

Realme 8 5G lansman tarihi 21 Nisan olarak belirlendi, Çinli şirket Cuma günü sosyal medya hesabından açıkladı. Yeni Realme telefonu, geçen ay Hindistan’da piyasaya sürülen Realme 8’e bir yükseltme olacak. Realme 8 5G, şirketin “Dare to Leap” markasının aksine, gradyan bir arka yüzeye sahip olduğu için satılıyor. Realme 8’in 5G varyantının da yakın zamanda bazı sertifika sitelerinde göründüğü iddia ediliyor. Diğer pazarlarla birlikte Hindistan’da piyasaya sürülmesi alay edildi.

Facebook’taki resmi Realme Tayland sayfası, Realme 8 5G’nin lansman tarihini duyurdu. Facebook sayfasında, bize yaklaşan Realme telefonuna bir göz atan bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Video, Realme 8 5G’yi sırtından siyah gölgede degrade bir kaplamaya sahip olarak gösteriyor. Telefon, Realme 8’de yer alan ‘Sıçramaya Cesaret Et’ sloganı taşımıyor. Bununla birlikte, yakın zamanda sızdırılan bazı görüntüler, Realme 8 5G’nin arkasındaki sloganı da önerdi.

Teaser videosu, 4G varyantının aksine Realme 8 5G’nin 48 megapiksel birincil sensörlü üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Normal Realme 8, 64 megapiksel birincil atıcıya sahip dörtlü bir arka kamera kurulumuyla birlikte gelir.

Tanıtım videosunda önerilen telefonun ayrıntılarını daha önce bildirilen bilgilerle birleştirirsek, Realme 8 5G’nin geçen ay Çin’de piyasaya sürülen yeniden markalanmış bir Realme V13 5G olarak gelmesi muhtemel.

Realme V13 5G ayrıca 48 megapiksel birincil kameraya ve şirketin “Atlamaya Cesaret Et” sloganı olmayan bir varyantına sahiptir. Son zamanlarda bir ABD FCC listesi, Realme 8 5G’nin 5.000 mAh bataryaya ve Realme V13 5G’nin teknik özelliklerine uygun olarak 185 gram civarında ağırlığa sahip olacağını öne sürdü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme 8 5G Lansman Tarihi 21 Nisan Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör