Yeni Hyundai Elantra Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor

blank
Yeni Hyundai Elantra Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor

İçerik: Yeni Hyundai Elantra Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor

Yeni Hyundai Elantra Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor:

Hyundai Assan, 2021 yılında Yeni Elantra modeliyle model atağına başlıyor. C sedan segmentine farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Elantra, özellikle olağanüstü sert ve keskin hatlardan oluşan tasarım dili ile rakiplerinden ayrılıyor.

Parametrik tasarım, tasarım amacı ile tasarım tepkisi arasındaki ilişkiyi birlikte tanımlayan, kodlayan ve açıklayan parametrelerin ve kuralların ifade edilmesini sağlayan algoritmik düşünmeye dayalı bir süreç olarak ifade edilir. Gelişmiş bir dijital tasarım teknolojisi olan Parametrik Dinamik tasarım; bir noktada üç hattın buluşması demektir. Böylelikle araç üzerinde üç ana hat varken özellikle kapılar ve arka çamurluklardaki sert geçişler aracın tam dinamizmini vurguluyor. Kısacası bu tasarım dili artık arabalarda farklılık isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Hyundai’nin üçüncü nesil araç platformu, Yeni Elantra’nın genel tasarımını, güvenliğini, verimliliğini, gücünü ve sürüş performansını da önemli ölçüde iyileştiriyor. Bu platform, Elantra’nın daha çevik yol tutuşu için ağırlık merkezini düşürmesine olanak tanır.

Hyundai Elantra ile ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Daha agresif, daha sportif ve aynı zamanda daha sportif bir modeli benimseyen Elantra modelimiz ile geleneksel tasarımlardan sıkılan otomobil tutkunlarının ilgisini çekmeyi hedefliyoruz. otomotiv dünyasında tüm araçların neredeyse aynı olduğu bir dönemde farklı tasarım felsefesi. “

Yepyeni tasarım özellikleri ve çözümlenmesi oldukça dikkat çekici bir otomobil haline gelen Hyundai Elantra, 15 Nisan’da yapılacak basın toplantısının ardından tüm Türkiye’ye satılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Hyundai Elantra Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör