Yeni Nokia Lite Kablosuz Kulaklık Piyasaya Sürüldü

blank
Yeni Nokia Lite Kablosuz Kulaklık Piyasaya Sürüldü

İçerik: Yeni Nokia Lite Kablosuz Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Nokia Lite Kulaklıklar, marka lisans sahibi HMD Global tarafından piyasaya sürüldü. Gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, OnePlus Buds Z’ye benzer bir tasarıma sahiptir. Nokia kulaklıkları, şarj kutusu ile 36 saate kadar toplam pil ömrü sunabilir. Kulaklık başlıkları kulak içi tasarıma sahiptir ve iki renk seçeneği ile sunulur. 20 Hz ila 20.000 Hz ses frekansı aralığına sahiptirler. Her iki kulaklık da, her biri 6 saate kadar pil ömrü sunduğunu iddia eden 40mAh pil ile destekleniyor. Ayrıca HMD Mobile, İngiltere’de bir mobil sanal ağ operatörü (MVNO) başlattı.

Nokia Lite Earbuds teknik özellikleri
Yeni Nokia Lite Kulaklıklar, 20 Hz ila 20.000 Hz frekans yanıt aralığına sahip 6 mm sürücülere sahiptir. Bluetooth 5.0’ı destekler ve 10 metreye kadar iletim mesafesini desteklediğini iddia eder. Şarj için bir USB Type-C bağlantı noktası var ve kasa 75.25x38x29mm boyutlarında. Her kulaklık 40mAh pil içerecek şekilde listelenmiştir ve şarj kutusu 400mAh pil ile entegre edilmiştir. Kulaklıkların her biri 6 saate kadar dayanabilir ve şarj kutusu, kılıfla birlikte toplam çalma süresi 36 saate kadar uzatılarak beş ekstra şarj sağladığını iddia eder.

HMD Mobile MVNO ayrıntıları
Nokia Lite Kulaklıkların yanı sıra HMD Mobile, EE ile ortaklaşa Birleşik Krallık’ta da hizmet sunmuştur. HMD Connect küresel dolaşım çözümü kullanılarak oluşturulmuştur ve ses, metin ve verileri işlemeyi teklif eder. Önümüzdeki ayın sonunda İngiltere’de yayınlanacak ve küresel bir sunum da planlanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Nokia Lite Kablosuz Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör