Apple’ın Yeni Bir Hoparlör Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

blank
Apple'ın Yeni Bir Hoparlör Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

İçerik: Apple’ın Yeni Bir Hoparlör Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

Apple’ın Yeni Bir Hoparlör Üzerinde Çalıştığı Bildirildi:

Apple’ın güçlü yönlerini bağlı TV’ler, birinci sınıf ses ve tabletler arasında birleştiren bir çift yeni ürün üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bloomberg’den Mark Gurman’a göre şirket, video görüşmeleri yapmak için bir HomePod hoparlörü ve kamerası olan bir Apple TV kutusu geliştirmenin ilk aşamalarında. Açıklamaya bakıldığında, cihaz, bir Roku Streambar (daha iyi ses isteyen kablo kesiciler için) ile setinizi etkili bir şekilde devasa bir görüntülü sohbet ekranına dönüştüren Facebook’un Portal TV’si arasındaki çizgide ilerleyen bir ses çubuğu gibi ses çıkarır.

İkinci ürünün, ekran için bir iPad ile üst düzey bir hoparlör olduğu söyleniyor. Görünüşe göre Apple, akıllı ekranın sizi odanın içinde takip etmesini sağlamak için robotik bir kol kullanarak keşfetti bile. Bu tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Apple’ın Amazon’un dönen Echo Show 10’una benzer bir şey sunmasıdır.

Bloomberg’e göre, her iki ürün de hala geliştirme aşamasında olduğu için lansman için bir zaman çizelgesi yok. Öyleyse, Apple’ın planlarından vazgeçip yayınlamamaya karar verme şansı hala var. Daha geçen ay Apple, daha ucuz HomePod Mini lehine 2018’de piyasaya sürülen orijinal HomePod’u durdurdu. Hareket, akıllı ev kategorisinden hala vazgeçmeye hazır olmadığını öne sürdü.

Daha başarılı ürünlerinin çekme gücünden yararlanarak, her iki konsept de Apple’ın insanların evlerine yeniden canlandırılmış bir itkisine işaret edebilir. Her iki cihaz da üretilirse, Apple’ın bunları rekabet kadar çok veri toplamayan gizlilik odaklı alternatifler olarak konumlandıracağına da bahse girebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Yeni Bir Hoparlör Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek

Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek: Gadget sitesi 91Mobiles tarafından elde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör