Mi AI Akıllı Hoparlör Xiaomi Tarafından Piyasaya Sürüldü

blank
Mi AI Akıllı Hoparlör Xiaomi Tarafından Piyasaya Sürüldü

İçerik: Mi AI Akıllı Hoparlör Xiaomi Tarafından Piyasaya Sürüldü

Mi AI Akıllı Hoparlör Xiaomi Tarafından Piyasaya Sürüldü:Mi AI Smart Speaker (ikinci nesil), 9 Nisan Cuma günü Çin’de piyasaya sürüldü. Önceki nesil modelle aynı tasarım ve estetiğe sahip ancak bazı iyileştirmelerle geliyor. Mi AI Akıllı Hoparlör (ikinci nesil), iki Mi AI Akıllı Hoparlör modelini bir arada eşleştirmenize olanak tanıyan papatya dizimini destekler. Selefine benzer, kutu gibi, kule benzeri bir şekle sahip olan yeni Mi hoparlörün üstünde fiziksel kontroller var. Akıllı hoparlör, tek renk seçeneğiyle sunulur.

Mi AI Smart Speaker teknik özellikleri
Mi AI Akıllı Hoparlör (ikinci nesil), 8W ses çıkışı sağlayan 2 inçlik manyetik hoparlörlerle birlikte gelir. Sesli komutları daha iyi almak için altı mikrofonu vardır. Çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth desteği için de destek var.

Xiaomi’nin Mi AI Akıllı Hoparlörü (ikinci nesil), gizlilik için bir mikrofon kapatma düğmesi, parçaları değiştirmek için iki düğme ve müziği çalmak / duraklatmak için bir düğme dahil olmak üzere dört düğmeye sahiptir. Ayrıca, ses seviyesini ayarlamak için parmağınızı kaydırabileceğiniz düğmenin etrafında bir halka da vardır.

Mi AI Akıllı Hoparlör (ikinci nesil), Xiaomi’nin çok çeşitli akıllı cihazları içeren IoT platformu desteğiyle birlikte gelir. Ek olarak, stereo müzik dinleme deneyimi elde etmek için bu hoparlörlerden ikisi birlikte eşleştirilebilir. Mi AI Smart Speaker (ikinci nesil), Mijia uygulaması ve ses tanıma ile tek dokunuşlu bağlantıya sahiptir. Boyutlar açısından, akıllı hoparlör 211.6×88.2×88.2mm ölçülerinde ve 752 gram ağırlığındadır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi AI Akıllı Hoparlör Xiaomi Tarafından Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör