Samsung Galaxy S21 FE Yakında Lansman Yapacak

blank
Samsung Galaxy S21 FE Yakında Lansman Yapacak

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE Yakında Lansman Yapacak

Samsung Galaxy S21 FE Yakında Lansman Yapacak:

Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition) görüntüleri bilinen bir ihbarcı tarafından paylaşıldı. Paylaşılan görseller, birkaç değişiklikle Galaxy S21 serisine benzer bir tasarım gösteriyor. Samsung, bu yıl Ocak ayında Galaxy S21 serisini piyasaya sürdü. Seri, üç modelden oluşuyordu – Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra. Yaklaşan Galaxy S21 FE’nin, tıpkı selefi Galaxy S20 FE gibi daha uygun fiyatlı ve paranın karşılığını alabileceği bir teklif olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21 FE için yapılan renderlar, Voice’ta, bilinen tipster @OnLeaks, aka Steve Hemmerstoffer tarafından yayınlandı. Görüntüler yaklaşan akıllı telefonun tasarımını detaylandırıyor ve beklenen telefonun Galaxy S21 ve Galaxy S21 + akıllı telefonlarına oldukça benzemesi bekleniyor. Hemmerstoffer’ın serideki diğer akıllı telefonlara kıyasla metal çerçeve yerine arka panelden çıkıntı yaptığını iddia ettiği için Galaxy S21 FE’nin arkasındaki küçük değişiklik kamera çıkıntısıdır. Gövdenin ayrıca cam benzeri bir plastik kompozitten yapılması bekleniyor.

Galaxy S21 FE, vanilya Galaxy S21’den biraz daha büyük bir delikli kamera ile 6,4 inç ekrana sahip olacak şekilde tahmin ediliyor. Geçen yılki Galaxy S20 FE, normal Galaxy S20’ye kıyasla daha büyük bir ekrana sahipti. Bununla birlikte, Galaxy S21 FE, 155.7×74.5×7.9mm ölçüleriyle önceki modele göre hala daha küçük. Güney Koreli teknoloji devinden henüz resmi bir onay gelmedi, ancak Galaxy S21 FE’nin bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE Yakında Lansman Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör