Uber, Mart Ayının Şimdiye Kadarki En İyi Dönem Olduğunu Söyledi

blank
Uber, Mart Ayının Şimdiye Kadarki En İyi Dönem Olduğunu Söyledi

İçerik: Uber, Mart Ayının Şimdiye Kadarki En İyi Dönem Olduğunu Söyledi

Uber, Mart Ayının Şimdiye Kadarki En İyi Dönem Olduğunu Söyledi:

COVID-19 aşıları daha erişilebilir hale geldikçe, Uber gibi araç çağıran şirketler için işler “normale dönüyor”. The Wall Street Journal’a göre, Uber’in araç çağırma rezervasyonlarını içeren “mobilite” işi, salgının ABD’de sert bir şekilde vurduğu 2020 Martından bu yana en iyi ayını yaşadı. Genel olarak, Uber, toplam brüt rezervasyonların şirketin tarihindeki en yüksek seviyeye ulaştığı bir Mart ayı rekoru yaşadı.

Uber’in yemek dağıtım hizmeti, bu salgın zamanlarda da güçlü olmaya devam ediyor ve şirket, WSJ’ye talebin kurye kullanılabilirliğini aştığını söylüyor. Uber’in çeşitli teslimat hizmetleri, yolcu rezervasyonlarının düştüğü bir yılda önemli bir tasarruf sağlama fırsatı olduğu için bu çok da şaşırtıcı değil.

Uber’in üç aylık kazançlarını Mayıs ayı başlarında bildirmesi planlandığından, bu haberin zamanlaması biraz sıra dışı. Ancak rekor kıran aylardan bahsetmek, hisse senedi fiyatını yükseltmeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda, talep muhtemelen artmaya devam ederken şirketin daha fazla sürücü ve teslimatçıları yola geri döndürmesine yardımcı olabilir. Elbette, koronavirüs enfeksiyonlarının ABD’de bir kez daha hızlı yükselmeye devam etmediğini varsayarsak. Uber bazı olumlu haberler almış olabilir, ancak trendlerin bir daha değişmeyeceği kesin olmaktan çok uzak.

Uber Türkiye’de de Ankara ve İstanbul’da hizmet veriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Uber, Mart Ayının Şimdiye Kadarki En İyi Dönem Olduğunu Söyledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör