Yeni iPad Pro’nun Bu Ay Tanıtılması Bekleniyor

blank
Yeni iPad Pro'nun Bu Ay Tanıtılması Bekleniyor

İçerik: Yeni iPad Pro’nun Bu Ay Tanıtılması Bekleniyor

Yeni iPad Pro’nun Bu Ay Tanıtılması Bekleniyor: Apple’ın bu ay içinde iki yeni iPad Pro modelini piyasaya süreceği bildiriliyor. Şirketin, Apple’ın ekranlardaki en yeni bahsi olan mini-LED ekranı, muhtemelen daha premium olan en az bir iPad Pro modeline entegre etmesi bekleniyor. Bu, TF Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo’nun Apple’ın ilk yarıyıl 2021’de mini-LED ekranlı yeni bir iPad piyasaya süreceği tahminiyle aynı çizgide. Rapor, 12.9 inç iPad Pro’nun mini-LED ekrana geçeceğini söylüyor. daha iyi kontrast oranı ve doygunluk sunduğu söyleniyor.

Bloomberg, Apple’ın bu ay iki iPad Pro tableti piyasaya süreceğini bildirmek için anonim kaynaklardan alıntı yapıyor. Mini-LED ekran, daha büyük iPad Pro modelinde, muhtemelen 12.9 inçlik modelde tanıtılabilir ve diğer model LCD ekrana sahip olmaya devam edecek. Rapor, birinci sınıf iPad Pro için mini-LED ekranın birkaç üretim sorunu olduğunu ve bunun da kısa başlangıç ​​tedarikine yol açtığını söylüyor.

Bu, premium iPad Pro’nun bu ay piyasaya sürülmesine rağmen, sevkiyatının biraz sonra başlayabileceği ve başlangıçta sınırlı miktarlarda mevcut olabileceği anlamına gelebilir. Tayvan merkezli tedarikçiler Ennostar, General Interface Solution ve Taiwan Surface Mounting Technology, mini-LED teknolojisinin ana sağlayıcıları arasındadır. Bu tedarikçilerden birinin düşük üretim verimiyle uğraştığı ve üretimi durdurması gerektiği bildirildi. İki iPad Pro modelinin ayın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Lansman zaman çizelgesi, analist Ming-Chi Kuo’nun 2021’in ilk yarısında mini-LED ekranlı iPad’in piyasaya çıkacağı tahminiyle uyumludur. Geçmişteki raporlar, yeni modellerin mevcut iPad Pro modellerine benzer görüneceğini ve üst düzey katman varyantı 12,9 inç ekrana sahip olabilirken, diğeri 11 inç ekrana sahip olabilir. İPad Pro en son Mart 2020’de pandeminin başlangıcında güncellendi, ince ayarlı bir işlemci, Trackpad kılıflı Magic Keyboard desteği ve kameranın yanında bir LIDAR tarayıcı eklendi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPad Pro’nun Bu Ay Tanıtılması Bekleniyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir: Dolby Atmos uzamsal ses düğmesini çevirdikten kısa bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör