Yeni Moto G60 108 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip

blank
Yeni Moto G60 108 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip

İçerik: Yeni Moto G60 108 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip

Yeni Moto G60 108 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip:

Motorola Moto G serisi yakında iki eklentiye sahip olabilir ve bunlardan biri 108 megapiksel birincil sensöre sahip olabilir. Moto G akıllı telefonun ayrıca özçekimler ve görüntülü görüşmeler için 32 megapiksel ön kameraya sahip olduğu iddia ediliyor. Haberci ayrıca, bu ayın başlarında sızdırılan Moto G60’ta iddia edilen görüntülerde görülen arka panele benzeyen üçlü arka kamera kurulumunun bir görüntüsünü de paylaştı. Bildirildiğine göre, Moto G60 Hindistan’da Moto G40 Fusion olarak piyasaya sürülebilir.

Bir tweet’e göre Moto G serisi, 108 megapiksel birincil sensör ile arkada üç kamera içerebilir. Ayrıca, üç fiziksel kamera olmasına rağmen, akıllı telefonun dört işlevli kamera kurulumuna sahip olacağını ve bu kurulumdaki kameralardan birinin iki işi yapabileceğini iddia ediyor. Ancak, aynı konuda herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

Ayrıca, bu ayın başlarında sızdırıldığı iddia edilen Moto G60’ın renderına benzeyen bir görüntü paylaştı. Görüntülere göre, telefonun arka panelin sol üst köşesinde, içinde dikey olarak hizalanmış üç kamera bulunan dikdörtgen bir kamera modülüne sahip olduğu görülüyor. Görselleri sızdıran Tipster Abhishek Yadav ve haberci Evan Blass, Moto G60’ın 108 megapiksellik bir birincil sensörle geleceğini de iddia etmişti. Telefon ayrıca, içinde Motorola logosu kabartmalı bir arka parmak izi sensörüne sahip olacak şekilde işaretlenmiş.

Mukul Sharma ayrıca Moto G akıllı telefonun önünde 32 megapiksel sensöre sahip olacağını söylüyor. Söylentilere göre akıllı telefonun, ekranın üst orta kısmına yerleştirilmiş selfie kamerası için kesikli düz bir delik delme ekranına sahip olduğu söyleniyor. Moto G60’ın 120 Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç full-HD + (1.080×2.460 piksel) ekrana sahip olduğu iddia ediliyor. 4GB / 6GB RAM ve 64GB / 128GB UFS 2.1 depolama konfigürasyonlarında sunulması bekleniyor.

Optik bölümünde, söylentilere göre Moto G60’ın 108 megapiksellik bir Samsung ISOCELL HM2 birincil sensörü, geniş açılı lense sahip 16 megapiksel OV16A1Q sensörü ve 2 megapiksel OV02B1b sensörü barındırdığı söyleniyor. Telefon, Qualcomm Snapdragon 732G SoC ile çalıştırılabilir ve 6.000mAh pil taşıyabilir.

Moto G60’ın ayrıca Hindistan pazarında Moto G40 Fusion olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor. Telefonun Avrupa’da Moto G60 olarak adlandırıldığı bildirilirken, Hindistan ve Brezilya gibi pazarların biraz değiştirilmiş özelliklere sahip yeniden markalanmış bir Moto G40 Fusion modeli alması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Moto G60 108 Megapiksellik Bir Arka Kameraya Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor

Apple’ın Gece Modu, Uyku Düzenine Etki Etmiyor. Apple’ın “daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör