Apple 20 Nisan’da Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

blank
Apple 20 Nisan'da Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

İçerik: Apple 20 Nisan’da Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

Apple 20 Nisan’da Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek:

Apple’ın bir sonraki etkinliğini ne zaman yapacağını merak ediyorsanız, yanıt Siri’de olabilir. Dijital yardımcıya sorun: “Bir sonraki Apple etkinliği ne zaman?” ve “özel etkinlik 20 Nisan Salı günü Cupertino, CA’daki Apple Park’ta. Tüm ayrıntıları Apple.com’dan öğrenebilirsiniz.” Yanıtı gören MacRumors, sanal asistanın iPhone, iPad, Mac ve HomePod’daki belirli durumlarda bunu sağladığını söylüyor.

Apple’ın bu ayın sonlarında yeni bir iPad Pro piyasaya sürmesi beklenen bir etkinlik planlaması açık bir sır olsa da, Siri, onaylanmadan önce tarihi sızdırmış görünüyor. Yine de bilgilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Apple normalde davaları duruşmalardan bir hafta önce basına gönderir, bu nedenle bugün daha sonra resmi hale getirmesi gerekir.

Etkinliğin kendisinin iPad Pro’nun (iki boyutta) başrolde olduğu ve muhtemelen AirTags Bluetooth izleyicisini içeren sanal bir ilişki olması bekleniyor. Apple’ın bir sonraki premium slate’in, amiral gemisi 12.9 inç modelinde bir Mini LED ekrana sahip olduğu bildirildi, ancak tedarik zinciri sorunları, planlanandan daha geç ve sınırlı miktarlarda sevk edildiğini görebilir. Apple’ın üretkenlik odaklı iPad Pro ve MacBook Pro için ekran teknolojisiyle ilgilendiğini öne süren raporlar (bu yılın ilerleyen saatlerinde bir yükseltme olacağı söyleniyor) ilk olarak 2019’da ortaya çıktı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple 20 Nisan’da Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor

Google Fotoğraflar’ın Ücretsiz Depolama Alanı Sona Eriyor. Ek depolama alanı için herhangi bir ödeme yapmanıza …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör