Canon’un Yeni Ürünü EOS R3 Sızdırıldı

blank
Canon'un Yeni Ürünü EOS R3 Sızdırıldı

İçerik: Canon’un Yeni Ürünü EOS R3 Sızdırıldı

Canon’un Yeni Ürünü EOS R3 Sızdırıldı:

Canon, özellikle amiral gemisi bir EOS R1 modeli olasılığı konusunda son zamanlarda bazı çılgın spekülasyonların konusu oldu. Bununla birlikte, üretken ve doğru kamera sızıntısı Nokishita, bunun yerine bir EOS R3 kamera gösteriyor gibi görünen bir görüntüyü tweetledi.

Şimdiye kadar bildiğimiz tek şey, hem dikey hem de yatay yönlerde sağlam kullanım için izin vermesi gereken yerleşik bir pil tutacağına sahip olmasıdır. Bu Temmuz ayında yapılacak Tokyo Olimpiyatları göz önüne alındığında, Canon’un 1DX Mark III DSLR’ye benzer bir amiral gemisi aynasız spor ve vahşi yaşam kamerasını tanıtması mantıklı olacaktır.

Aynasız bir aksiyon / vahşi yaşam kamerası lehine başka bir nokta daha var. Spor fotoğrafçıları hala DSLR’leri tercih ediyor, ancak Canon’un söylentilerine göre Canon, yakın zamanda birkaç süper telefoto modeli de dahil olmak üzere çok sayıda EF DSLR lensini son zamanlarda durdurdu. Aynı zamanda, Canon’un dün geç saatlerde düşen başka bir Nokishita sızıntısına dayanarak aksiyon ve vahşi yaşam atıcılar için tasarlanmış RF 400mm F / 2.8L ve RF 600mm F / 4 lensleri tanıtacağı tahmin ediliyor.

Bu amaçla, DSLR’lerden profesyonel segmentte aynasızlara doğru bir geçiş başlıyor olabilir ve güçlü bir aynasız spor modeli bunun anahtarı olabilir – ve bunu tanıtmanın Olimpiyatlardan daha iyi bir yolu olabilir mi? Ancak, elbette Canon’dan resmi bir söz alana kadar tüm bunlara şüpheyle yaklaşmak en iyisidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Canon’un Yeni Ürünü EOS R3 Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör