Google Pixel Watch Ekim’de Lansmana Çıkacak

blank
Google Pixel Watch Ekim'de Lansmana Çıkacak

İçerik: Google Pixel Watch Ekim’de Lansmana Çıkacak

Google Pixel Watch Ekim’de Lansmana Çıkacak:

Google Pixel Watch renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Görüntüler, Apple Watch Series 6 ve Samsung Galaxy Watch 3’ü farklı açılardan alabilecek söylentilere göre birinci sınıf akıllı saati gösteriyor. İşlemeler ayrıca giyilebilir cihazı birden çok bant rengi seçeneği ve saat yüzleriyle gösterir. Görüntülere göre, dairesel kadranın sağ tarafında bulunan bir taç dışında akıllı saatte hiçbir düğme yok gibi görünüyor. Akıllı saat, Ekim ayında Pixel 6 akıllı telefonla birlikte piyasaya sürüldü.

Haberci Jon Prosser tarafından sızdırılan görüntülere göre, Google Pixel Watch’un kod adı “Rohan”. Akıllı saat, sırasıyla etrafını saran bir ekran ve bir taç ekleyerek Samsung ve Apple ürünlerinden ilham almış gibi görünüyor. Görüntüler, saati birden fazla silikon bant seçeneğine sahip dairesel bir kadranla gösteriyor ve Google’ın kullanıcıların bantları kolayca değiştirmesine izin verebileceğini gösteriyor.

Prosser’a göre Google, Ekim ayında piyasaya sürülebileceğini söylediği Pixel Watch ile söylentilere göre Pixel 6 akıllı telefonla birlikte yaklaşık 20 bant seçeneği sunacak. Bahşişçi, YouTube programı “Front Page Tech” in bir bölümünde, sunumların Google içindeki bir kaynaktan gördüğü pazarlama materyallerine dayandığını söylüyor. Görüntü için Ian Zelbo ile işbirliği yaptı.

Spesifikasyonlar söz konusu olduğunda, henüz somut bir şey bilinmiyor. Google Pixel Watch’un, şirketin akıllı saatler için işletim sistemi olan Wear OS by Google’ı çalıştıracağı tahmin ediliyor. Bir kalp atış hızı sensörü ve birden fazla spor modu ile donatılmış olarak gelebilir.

Google, yakın zamanda giyilebilir fitness şirketi Fitbit’i satın alma anlaşmasını kapattığından beri, söylentilere göre Google Pixel Smartwatch’ın kan oksijen izleme ve sesli komut desteği gibi gelişmiş sağlık özelliklerine sahip olması mümkündür.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel Watch Ekim’de Lansmana Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör