Microsoft, Ofisler İçin Yeni Webcam ve USB Hoparlörü Duyurdu

blank
Microsoft, Ofisler İçin Yeni Webcam ve USB Hoparlörü Duyurdu

İçerik: Microsoft, Ofisler İçin Yeni Webcam ve USB Hoparlörü Duyurdu

Microsoft, Ofisler İçin Yeni Webcam ve USB Hoparlörü Duyurdu:

Microsoft’un uzun zamandır beklenen yeni web kamerası, ev döneminden itibaren çalışmak için tasarlanmış bir dizi aksesuarla birlikte nihayet burada. Yeni bir Microsoft web kamerası söylentileri yıllardır ortalıkta dolaşıyor ve sonuçta Microsoft’un Modern Web Kamerası dediği şey ortaya çıkıyor. Haziran ayında 69,99 ABD dolarına gönderilmeye başlayacak oldukça basit ve uygun fiyatlı bir 1080p web kamerası.

Microsoft Modern Web Kamerası, 30 fps’de 1080p HDR çıkışını destekler ve USB-C ile değil, USB-A ile bağlanır. Microsoft Surface Hub 2’de bulunan 4K web kamerası değildir ve Windows Hello desteğini de içermez. Öğrenciler veya çalışanlar için mevcut bir dizüstü bilgisayara veya PC’ye hızlı bir şekilde daha iyi bir görüntülü arama seçeneği eklemek için tasarlanmış gerçekten basit bir web kamerasıdır. Microsoft ayrıca, kullanıcıların web kamerasının ne zaman etkin olduğunu kolayca görmelerini sağlamak için bir gizlilik kapağı ve LED göstergesi de içerir.

Microsoft ayrıca yeni bir USB-C hoparlörü piyasaya sürüyor. Modern USB-C Hoparlörü, öncelikle Microsoft Teams için tasarlanmıştır ve toplantılar için hızlı eylemler içeren Teams için bir kontrol paneli başlatmak için bir düğme bile içerir. Microsoft’un USB-C hoparlörü, ses kalitesini iyileştirmek için çok yönlü mikrofonlar ve arka plan gürültüsü iptali içerir. Koyu kumaş tasarımının üst kısmında olağan sessiz, ses seviyesi ve çağrı düğmesi kontrolleri de vardır.

USB-C bağlantısı için kablo depolama alanı ve hatta onu hareket ettirirken koruma için bir taşıma çantasıyla yalnızca beş inç genişliğinde kompakt bir hoparlördür. Öncelikle toplantılar için tasarlanmış olsa da, hoparlörden herhangi bir ses çıkışı sağlayabileceksiniz, böylece müzik için de uygun olacaktır. Microsoft’un USB-C hoparlörü Haziran ayında satışa sunulacak

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Ofisler İçin Yeni Webcam ve USB Hoparlörü Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook, Sanal Gerçeklik Kulaklıklarında Reklam Test Ediyor

Facebook, Sanal Gerçeklik Kulaklıklarında Reklam Test Ediyor: Facebook, platformun kurucusunun asla yapmayacağını söylemesine rağmen, Oculus …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör