Polestar 2 Daha Ucuz Ve Tek Motorlu Bir Seçenek Daha Sunacak

blank
Polestar 2 Daha Ucuz Ve Tek Motorlu Bir Seçenek Daha Sunacak

İçerik: Polestar 2 Daha Ucuz Ve Tek Motorlu Bir Seçenek Daha Sunacak

Polestar 2 Daha Ucuz Ve Tek Motorlu Bir Seçenek Daha Sunacak:

Yolda Polestar 2’nin daha fazla versiyonu var. Elektrikli aracın yaklaşmakta olan bir önden çekişli modeli tek motora sahip olacak. Ancak Polestar, isteğe bağlı Plus Paketin bir parçası olan bir ısı pompası yardımıyla daha soğuk iklimlerde otomobilin menzilini artırmayı başardı.

Şirket, tek motorlu Polestar 2’nin ısı pompasını kullanırken 260 mil menzile sahip olmasını bekliyor. Bu, çift motorlu modelden 27 mil daha fazladır.

Pompa, güç aktarma sisteminden ortam ısısını ve termal enerjiyi çeker. Polestar’a göre bu, bataryadaki iklimlendirme gerilimini yüzde 50’ye kadar azaltacak. Sonuç olarak, pil, dış sıcaklıklar 40-60 derece Fahrenheit (5-15 santigrat derece) arasında olduğunda artırılmış bir menzil sunabilir. Polestar, kablosuz güncellemelerin verimliliği artırabileceğini ve daha önemli menzil kazanımlarına yol açabileceğini belirtiyor.

Önden çekişli varyant, 231 beygir gücü ve 243 pound-feet tork ile elbette daha az güce sahip. Dört tekerlekten çekişli versiyon, 408 beygir gücü ve 487 pound-feet torka sahiptir. Modellerin dış ve iç kısımları neredeyse aynı görünüyor.

Autoblog’un belirttiği gibi Polestar, seriye daha ucuz bir dört tekerlekten çekiş modeli de ekledi. Bu varyantta daha az zil ve ıslık var, ancak standart olarak 19 inç jantlara, LED aydınlatmaya, sekiz hoparlörlü bir ses sistemine ve Android Automotive üzerinde çalışan ve 11 inç dokunmatik ekrana sahip bir bilgi-eğlence sistemine sahip olacaksınız. Plus Paket (basitleştirilmiş dört tekerlekten çekişli modele de ekleyebileceğiniz) ile birlikte, 360 derecelik kamera, uyarlanabilir hız sabitleyici ve 20 inç tekerlekler gibi özellikler sunan iki isteğe bağlı paket daha var.

Polestar, ABD ve Kanada’da gelecek varyantlar için “çok rekabetçi” fiyatlarını henüz açıklamadı, ancak bunu önümüzdeki haftalarda yapacak. Bununla birlikte, EV şu anda Avrupa’da 40.000 € veya yaklaşık 47.700 $ ‘dan başlıyor. Polestar 2 Launch Edition’ın temel modeli, indirimler ve diğer teşviklerden önce 61.200 dolara mal oluyor. Yeni varyantların bu yıl içinde gelmesi bekleniyor.

Bu arada Polestar, yeni Polestar uygulaması ve Digital Key’in önümüzdeki aydan itibaren tüm Polestar 2 sahiplerine sunulacağını kaydetti. Yeni Dijital Anahtar, kablosuz güncelleme özellikleriyle birlikte standart olarak uygulamaya entegre edilmiştir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Polestar 2 Daha Ucuz Ve Tek Motorlu Bir Seçenek Daha Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uber, Elektrikli Taksiler Yapmak İçin Arrival İle Anlaştı

Uber, Elektrikli Taksiler Yapmak İçin Arrival İle Anlaştı. Uber, 2017’de Londra’da 2025’e kadar tamamen elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör