Redmi’nin İlk Oyun Telefonunun Lansmanı Nisan Ayında Olacak

blank
Redmi'nin İlk Oyun Telefonunun Lansmanı Nisan Ayında Olacak

İçerik: Redmi’nin İlk Oyun Telefonunun Lansmanı Nisan Ayında Olacak

Redmi’nin İlk Oyun Telefonunun Lansmanı Nisan Ayında Olacak:

Redmi, ilk oyun akıllı telefonunu Nisan ayı sonunda piyasaya sürecek, şirket bir Weibo gönderisiyle duyurdu. Xiaomi’nin uygun fiyatlı markası Redmi, akıllı telefonun amiral gemisi seviyesinde, zorlu oyun deneyimi sunacağını ve uygun maliyetli bir teklif olacağını söyledi. Şirket ayrıca, amacının daha fazla oyuncu için bir oyun amiral gemisi oluşturmak olduğunu söyledi. İlgili bir gönderide, Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, şirketin neden bu alana girdiği hakkında ayrıntılar verdi. Ayrıca Redmi’nin oyun deneyimini sürekli iyileştirmelerle optimize etmek için Call of Duty: Mobile ile ortaklık kurduğunu da açıkladı.

Redmi’nin Weibo’daki bir gönderisine göre, Redmi’nin oyun telefonu “daha fazla oyuncuya bir [oyun] amiral gemisi” sağlamak amacıyla Nisan ayında piyasaya sürülecek. Bununla birlikte şirket, ne piyasaya sürüldüğünü kesin olarak açıklamadı ne de telefonun Çin dışındaki pazarlarda piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Ancak Weibing, şirketin hareketi hakkında ayrıntılı bilgi verdi ve bu alana girmenin nedeninin “nihai fiyat-performans oranını” (tercüme edildi) sağlamak olduğunu söyledi.

Redmi akıllı telefonlar genç kullanıcılar tarafından kullanıldığından, “cömert bir fiyat” noktasının “kitlelere fayda sağlayacağını” belirten Redmi oyun telefonunun, daha sert bir oyun deneyimi ve daha aşırı bir amiral gemisi fiyatı ile “oyun cep telefonu endüstrisini bozacağını” sözlerine ekledi. -verim”. Yönetici, bu telefonun piyasadaki “en hafif ve en ince hardcore oyun amiral gemisi” olacağının altını çiziyor. Redmi ayrıca oyun deneyimini iyileştirmek için Call of Duty: Mobile ile ortaklık yapıyor.

Tipster Digital Chat Station daha önce Redmi’nin ilk oyun akıllı telefonunun MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından destekleneceğini önermişti. O sırada Lu Weibing, şirketin Redmi K30 Extreme akıllı telefonunu durduracağını ve yeni piyasaya sürülen SoC ile bir halefi piyasaya süreceğini ima etti. FoneArena, akıllı telefonun yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı dışında 144 Hz yenileme hızına sahip bir Samsung E4 AMOLED ekran ve 65W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile birlikte geldiği söylentilerini bildirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi’nin İlk Oyun Telefonunun Lansmanı Nisan Ayında Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lenovo ThinkPad X1 Extreme, RTX 3080 İle Beraber Geliyor

Lenovo ThinkPad X1 Extreme, RTX 3080 İle Beraber Geliyor:Lenovo, ünlü ince ve hafif karbon fiber …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör