Apex Legends Artık 100 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

blank
Apex Legends Artık 100 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

İçerik: Apex Legends Artık 100 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

Apex Legends Artık 100 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip:

EA ve Respawn Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Battle Royale atıcı Apex Legends’ın şu anda dünya çapında 100 milyondan fazla benzersiz oyuncuya sahip olduğunu duyurdu. Ücretsiz oynanabilen oyun, Şubat 2019 lansmanından sadece iki yıl sonra büyük kilometre taşını aştı.

Apex Legends’ın başarısı, oynaması ücretsiz battle royale atıcılarının, son birkaç yılda tür oldukça kalabalıklaşmasına rağmen çok popüler olmaya devam ettiğinin en son göstergesi. Activision’ın Call of Duty: Warzone, geçtiğimiz Ağustos ayında 75 milyondan fazla oyuncuya ulaştı ve Mart 2020 lansmanının üzerinden beş aydan kısa bir süre sonra bu hedefe ulaştı. Ve Epic Games, Fortnite’ın geçen Mayıs ayında göz kamaştıran 350 milyon kayıtlı oyuncuya sahip olduğunu söyledi – muhtemelen bu sayı sadece yükseldi.

Apex Legends’ın Xbox, PlayStation ve PC’de piyasaya sürülmesinden bu yana, Respawn oyuna yeni içerik ve güncellemeler eklemeye devam etti ve hatta Mart ayında Nintendo Switch’e (gecikmiş) bir bağlantı noktası yayınladı. Oyun artık 16 oynanabilir karaktere, üç farklı haritaya sahip ve şu anda sekizinci sezonunda.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends Artık 100 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla Model S Plaid’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz

Tesla Model S’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz: Elon Musk, yeni Model S Plaid’in CD Projekt Red’in …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör