Çeviri Yapabilen Mouse Logitech Voice M380 Tanıtıldı

blank
Çeviri Yapabilen Mouse Logitech Voice M380 Tanıtıldı

İçerik: Çeviri Yapabilen Mouse Logitech Voice M380 Tanıtıldı

Çeviri Yapabilen Mouse Logitech Voice M380 Tanıtıldı:Logitech Voice M380 Wireless Mouse, Çin’de piyasaya sürüldü. Fare, Logitech ve Baidu Brain’in, şirketin “çevre birimlerinde liderliği güçlendirmesine” yardımcı olmak için ürünlerinde ikincisinin Akıllı Konuşma ve Makine Çevirisi teknolojilerini kullanacağı uzun vadeli bir ortaklığı duyurmasının ardından piyasaya çıktı. Fare, özellikle şirkete göre büyük miktarlarda içerik oluşturan kişiler için tasarlanmıştır. Bu cihaz, kullanıcıların ses girişleriyle içerik oluşturmasına olanak tanıyarak işlemi “yazmaktan iki veya üç kat daha hızlı” hale getirir.

Logitech Voice M380 Kablosuz Fare teknik özellikleri
Logitech Voice M380 Kablosuz Fare, Windows 7 ve üzeri ile MacOS 10.13 ve üzeri ile uyumludur. Farede, kaydırma tekerleğinin hemen altında bir ses düğmesi bulunur. Düğmeye bastıktan sonra, kullanıcılar metni dikte edebilir ve fare konuşma tanıma teknolojisini kullanarak metni metne çevirir. Şirkete göre, fare İngilizce, Fransızca, Japonca, Korece, İspanyolca ve Tayca dilleri için çeviri yeteneği sunuyor. JD.com listesine göre, fare dakikada yaklaşık 400 kelime dikte edebilir ve yaklaşık yüzde 98’lik bir doğruluk oranına sahiptir.

Voice M380 Kablosuz Fare, hassas imleç kontrolü ve rahat bir kauçuk tutma yeri sunar. Şirket, 10m mesafeden ses girişleriyle mükemmel çalışabileceğini iddia ediyor. Logitech, Yaratıcılık ve Verimlilik İş Grubu Genel Müdürü Delphine Donne-Crock’a göre şirket, Baidu’nun yapay zeka (AI) teknolojisini dijital dünyada daha iyi üretkenlik ve yaratıcılık için gelecekteki ürünlere ve çözümlere entegre etmeyi planlıyor.

Baidu Brain, Baidu’nun yapay zeka teknolojisi motoru ve “şirketlerin yapay zeka uygulamasını hızlandırmalarına yardımcı olmak için” şirketin tüm işlerini destekleyen açık yapay zeka platformudur. Bir şirket blog gönderisine göre, Baidu Brain şu anda “bilgi ile geliştirilmiş çok modlu derin anlamsal anlayış” özelliğine sahip 6.0 sürümünü çalıştırıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Çeviri Yapabilen Mouse Logitech Voice M380 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör