Google Fotoğraflar Android Uygulaması iOS’a Geliyor

blank
Google Fotoğraflar Android Uygulaması iOS'a Geliyor

İçerik: Google Fotoğraflar Android Uygulaması iOS’a Geliyor

Google Fotoğraflar Android Uygulaması iOS’a Geliyor:

Google Fotoğraflar uygulaması, daha önce yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilen geliştirilmiş video düzenleme araçlarıyla güncelleniyor. Android Police, kullanıma sunmayı ilk fark eden kişi oldu ve hem Google Pixel cihazları hem de diğer Android telefonlar için mevcut göründüğünü bildirdi.

Araçlar, sunucu tarafı güncellemesiyle gelmiş gibi görünüyor, ancak henüz uygulamanızda yayınlanmıyorsa Google Fotoğraflar’ın en son sürümüne güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Google’ın Şubat ayında açıkladığı gibi, yeni video düzenleme araçları kırpma, filtreler ve kontrast, doygunluk ve parlaklığı ayarlama gibi renk derecelendirme seçeneklerine kadar her şeyi kapsayan 30’dan fazla kontrol içeriyor.

Google’ın Fotoğraflar hizmeti bazı büyük değişikliklerden geçerken yeni düzenleme araçları Android’e geliyor. Teknoloji devi, Şubat ayındaki duyurusunun bir parçası olarak, daha önce Pixel cihazlara özel bazı makine öğrenimi destekli düzenleme araçlarını diğer Android telefonlara, ancak yalnızca Google One abonelerine getireceğini söyledi.

Daha sonra Haziran ayında, Google Fotoğraflar sınırsız ücretsiz fotoğraf depolama alanını sona erdirecek ve kullanıcılardan 15 GB’ın üzerindeki depolama alanı için ödeme yapmalarını isteyecek. Uygulama daha güçlü hale geliyor, ancak Google, Android’in yeni fotoğraf düzenleme araçlarının daha gelişmiş özellikler için ödeme yapmak için iOS’a ihtiyaç duyacağını da söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Fotoğraflar Android Uygulaması iOS’a Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir

Uçan Taksiler Havacılık Sektörünü Domine Edebilir: Airbus ve Boeing dikkat – dünyanın en büyük uçak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör