Realme 8 5G, 22 Nisan’da Beklenen Lansman Öncesi Tanıtıldı

blank
Realme 8 5G, 22 Nisan'da Beklenen Lansman Öncesi Tanıtıldı

İçerik: Realme 8 5G, 22 Nisan’da Beklenen Lansman Öncesi Tanıtıldı

Realme 8 5G, 22 Nisan’da Beklenen Lansman Öncesi Tanıtıldı:

Realme 8 5G’nin Hindistan lansmanı Flipkart’ta resmi olarak yayınlandı, ancak bir çıkış tarihi belirtilmedi. Flipkart sayfası özellikle Realme 8 5G’den bahsetmiyor ancak Realme’den bir 5G telefonu satıyor, bu nedenle geçen ay Hindistan’da piyasaya sürülen telefonun 5G versiyonu olması bekleniyor. Şirket bir süredir Realme 8 serisinin 5G varyantlarını satıyor ve Realme’nin Tayland Facebook sayfasının yakın tarihli bir gönderisine göre telefon 21 Nisan’da piyasaya sürülecek.

5G’li bir Realme telefonu için özel bir Flipkart sayfası yayında ve belirli bir telefon veya çıkış tarihi belirtilmeden “Yakında geliyor” diyor. Bu telefonun Realme 8 5G olduğuna inanılıyor çünkü web sayfasında listelenen ülkelerde halihazırda piyasaya sürülen dört 5G telefon var. Bunlar Realme X50 Pro 5G, Realem X7 Pro 5G, Realme X7 5G ve “bir sonraki adımı atma” başlıklı Realme Narzo 30 Pro 5G. Bu, Realme 8’in 5G tedavisini almak için sırada olduğunu gösteriyor.

Flipkart sayfası ayrıca bu telefonun yakın zamanda duyurulan MediaTek Dimensity 700 5G SoC ile 4G ve 5G bağlantısı arasında bazı karşılaştırmalarla birlikte geleceğini belirtiyor. Sayfada ayrıca bunun Hindistan’da Dimensity 700 5G SoC’ye sahip ilk telefon olacağı belirtiliyor.

Realme Tayland, geçtiğimiz hafta Facebook sayfasında Realme 8 5G’nin 21 Nisan’da ülkede piyasaya sürüleceğini açıkladı ve o sırada telefonun 22 Nisan’da Hindistan pazarına gireceğini iddia etti. Realme Tayland’ın Facebook’u Post, Realme 8 5G’nin tasarımını gösteren bir teaser videosuyla geldi ve 48 megapiksellik bir birincil sensörün başlığını taşıyan üçlü arka kamera kurulumuyla birlikte geliyor.

Daha yakın zamanlarda, Realme 8 5G’nin 8GB RAM ve Android 11 ile birlikte MediaTek Dimensity 700 SoC’yi de gösteren bir Geekbench listesinde görüldüğü iddia edildi. ve Realme UI 2.0.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme 8 5G, 22 Nisan’da Beklenen Lansman Öncesi Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör