TCL, Üç Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonu Açıkladı

blank
TCL, Üç Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonu Açıkladı

İçerik: TCL, Üç Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonu Açıkladı

TCL, Üç Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonu Açıkladı:

Ucuz telefon duyuruları bu ay sert ve hızlı geliyor: önce Samsung’un çok sayıda Galaxy A cihazı, ardından HMD’nin yenilenen Nokia telefonları serisi vardı ve şimdi TCL birkaç yeni modelle 20 serisi akıllı telefon serisini genişletiyor.

Grubun en premium olanı, 6GB RAM ve 256GB dahili depolamaya sahip Snapdragon 750G yonga setine sahip 549 € TCL 20 Pro 5G’dir (yukarıda). En çok TV’leriyle tanınan bir şirketten bekleyebileceğiniz gibi, TCL, 20 Pro 5G’nin 6,67 inç, 20: 9 kavisli AMOLED ekranına özellikle dikkat etti. TCL, paneli şirket içinde oluşturmanın yanı sıra, daha iyi renk doğruluğu, daha doğal ekran tonları ve ekranda neler olup bittiğini analiz eden ve parlaklığı ayarlayan yapay zeka destekli bir özellik içeren NXTVISION ekran geliştirmeleri paketini oluşturdu. eyleme uygun renk ve kontrast.

İyi ya da kötü, TCL’nin kameralara yaklaşımı, yeni akıllı telefonlar piyasaya sürdüğünden bu yana pek değişmedi. 20 Pro 5G, TCL 10 Plus’ta bulunan 48 megapiksel Sony IMX582 sensörünün yanı sıra 16 megapiksel ultra geniş kamera, 5 megapiksel makro atıcı ve derinlik bilgisi toplamaya adanmış 2 megapiksel sensör kullanıyor. Paketin tamamlanması, 32 megapiksel ön kamera, sesi aynı anda dört cihaza kadar gönderebilen bir Süper Bluetooth özelliği ve TCL’nin söylediği 4.500mAh pil, 20 Pro 5G’yi tam gün çalışır durumda tutmasıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TCL, Üç Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonu Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör