20 Nisan’da Yeni Nesil iPad Pro’nun Lansmanı Bekleniyor

blank
20 Nisan'da Yeni Nesil iPad Pro'nun Lansmanı Bekleniyor

İçerik: 20 Nisan’da Yeni Nesil iPad Pro’nun Lansmanı Bekleniyor

20 Nisan’da Yeni Nesil iPad Pro’nun Lansmanı Bekleniyor:

Apple Salı günü yaptığı açıklamada, 20 Nisan’da özel bir etkinlik düzenlediğini ve birçok kişinin teknoloji devinin Haziran ayındaki yıllık geliştirici konferansından önce yeni iPad Pro modellerini ve diğer ürünlerini piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.

Apple’ın medyaya yönelik şifreli daveti pek bir şey ifade etmedi ve “Bahar Yüklendi” yazıyordu. Etkinlik, şirketin California, Cupertino’daki kampüsünden şirketin web sitesinde canlı olarak yayınlanacak.

Daha önce, Apple’ın meraklı Apple hayranlarının yeni ürünler ve gelecek olaylar hakkında onları şirketin web sitesine yönlendirerek sorgulamasıyla tanınan Apple’ın sanal asistanı Siri, iPhone üreticisinin önümüzdeki Salı günü bir etkinlik düzenleme planını erken açıklamıştı.

Reuters muhabirleri tarafından iPhone modellerinde Apple’ın bir sonraki etkinliğiyle ilgili sorulduğunda Siri, “özel etkinlik 20 Nisan Salı günü Cupertino, CA’daki Apple Park’ta gerçekleşecek. Apple ile ilgili tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. .com. “

Apple, iOS yazılımının en son sürümünü yazın ilerleyen saatlerinde gerçekleştirdiği yıllık geliştirici konferansında yayınlamadan önce genellikle Mart ayında yeni donanımı piyasaya sürer.

Teknoloji haberleri web siteleri şirketin yeni iPad Pro modellerini ve uzun zamandır beklenen AirTags adlı cihaz izleyicisini yaklaşan etkinlikte tanıtabileceğini tahmin etmesine rağmen, bu yıl, şirket henüz herhangi bir ürün lansman etkinliğine ev sahipliği yapmadı.

Yayılan kampüsünde yüzlerce gazeteciyle dolu çarpıcı lansmanlarla tanınan Apple, geçtiğimiz yıldan bu yana COVID-19 salgını nedeniyle sanal etkinliklere yöneldi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 20 Nisan’da Yeni Nesil iPad Pro’nun Lansmanı Bekleniyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör