Domino’s, İnsansız Pizza Teslimatları Yapmaya Başladı

blank
Domino's, İnsansız Pizza Teslimatları Yapmaya Başladı

İçerik: Domino’s, İnsansız Pizza Teslimatları Yapmaya Başladı

Domino’s, İnsansız Pizza Teslimatları Yapmaya Başladı:

Houston’daki Domino’s’tan bir pizza sipariş ederseniz, akşam yemeğinizi bir robot bırakabilir. Şirket, projeyi duyurduktan neredeyse iki yıl sonra, Nuro’nun R2 robotunun yardımıyla bu hafta otonom teslimatlar yapmaya başlayacak.

Domino’s, R2’nin Ulaştırma Bakanlığı’ndan yasal onay alan ilk tam otonom, karayolunda teslimat aracı olduğunu söylüyor. Belirli gün ve saatlerde, Woodland Heights’taki bir Domino’nun konumundan sipariş veren kişiler yiyeceklerini R2’ye teslim etmeyi seçebilirler. Metin uyarıları yoluyla veya sipariş onayı sayfasından R2’nin konumunu takip edebilirler. Domino, müşterilere siparişlerini almak için R2’nin dokunmatik ekranına girebilecekleri bir PIN sağlayacaktır.

Domino’nun kıdemli başkan yardımcısı ve baş inovasyon sorumlusu Dennis Maloney yaptığı açıklamada, şirketin otonom teslimat alanı hakkında hâlâ öğrenmesi gereken çok şey olduğunu söyledi. Maloney, “Bu program, müşterilerin teslimatlara nasıl tepki verdiklerini, robotla nasıl etkileşimde bulunduklarını ve mağaza operasyonlarını nasıl etkilediğini daha iyi anlamamıza olanak tanıyacak” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Domino’s, İnsansız Pizza Teslimatları Yapmaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör