LG’nin Katlanabilir OLED R TV’si ABD’de Satışa Sunuldu

blank
LG'nin Katlanabilir OLED R TV'si ABD'de Satışa Sunuldu

İçerik: LG’nin Katlanabilir OLED R TV’si ABD’de Satışa Sunuldu

LG’nin Katlanabilir OLED R TV’si ABD’de Satışa Sunuldu:

Çarpıcı CES 2019 çıkışından üç yıl sonra, LG’nin katlanabilir OLED R TV’si nihayet ABD’de satışa sunuldu – yerel Best Buy’da bir tane bulmayı beklemeyin. HD Guru tarafından tespit edilen bir değişiklikle LG, kısa süre önce uluslararası web sitesini güncelleyerek OLED R ürün sayfasına bir “Satın Almak İçin Sorgula” düğmesi ekledi. İnternet Arşivine göre, bu seçenek 6 Nisan’dan beri var gibi görünüyor. Buna dokunmak size yerel bir satış temsilcisinin iletişim bilgilerini sağlayacaktır.

blank

Web sitesinde ABD fiyatlandırmasından bahsedilmiyor. LG’nin geçtiğimiz Ekim ayından bu yana OLED R’yi sattığı Güney Kore’de 100 milyon KRW’ye mal oluyor. Mevcut döviz kuru ile, bu yaklaşık 89.000 $ ‘dır. Bu para için, panelin ne kadarını görmek istediğinize bağlı olarak farklı izleme konumlarında alabilen bir 4K TV elde edersiniz. Örneğin Satır Görünümünde, saati, hava durumunu göstermek ve müziği kontrol etmek için ekranın sadece bir kısmı görülebilir. Ekranı tamamen gizlemenin yanı sıra, bir film izlerken sinemaskoptan kaçınmak için ekranı düşürmek de mümkündür. Daha sıradan özellikler arasında AirPlay 2 ve HomeKit desteğinin yanı sıra çeşitli sesle etkinleştirilen yardımcılar bulunur.

Neyse ki, daha uygun fiyatlı bir OLED arıyorsanız, LG’nin 2021 serisi, Haziran ayında satışa çıkacak 48 inçlik bir set için çok daha ulaşılabilir bir 1.299 $ ‘dan başlıyor. LG’nin orta seviye C1 ailesindeki modeller bile, 48 inçlik varyantın 1.499 $ fiyatıyla sizi OLED R kadar geri getirmeyecek. Zaten iyi bir TV’niz varsa, 100 doların altında çeşitli kullanışlı aksesuarlar alabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG’nin Katlanabilir OLED R TV’si ABD’de Satışa Sunuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör