Moto G60, Geekbench Listelerinde Görüntülenmeye Başladı

blank
Moto G60, Geekbench Listelerinde Görüntülenmeye Başladı

İçerik: Moto G60, Geekbench Listelerinde Görüntülenmeye Başladı

Moto G60, Geekbench Listelerinde Görüntülenmeye Başladı:

Moto G60 ve Moto G40 Fusion, geçtiğimiz günlerde dedikodulara konu olduktan sonra Geekbench benchmark sitesinde yayınlandı. Geekbench listeleri Moto G60 ve Moto G40 Fusion özelliklerini önerir. Her iki telefonun da aynı dahili bileşenlere sahip olması muhtemeldir ve kamera önünde birkaç farklılık vardır. Moto G60’ın 108 megapiksellik bir birincil kamera taşıdığı söyleniyor, bu 64 megapiksellik bir atıcıya sahip olduğu tahmin edilen Moto G40 Fusion’da durum böyle değil. Moto G40 Fusion’ın Hindistan dahil pazarlarda yeniden yapılandırılmış bir Moto G60 olarak piyasaya sürüleceğine inanılıyor.

Moto G60’ın iddia edilen Geekbench listesi 6GB RAM gösterirken, Moto G40 Fusion’ın listesi 4GB RAM’e işaret ediyor. Her iki telefon da kutudan çıkar çıkmaz Android 11’de çalışıyor gibi görünüyor.

Karşılaştırma performansı açısından, listelenen Moto G60 tek çekirdekli 515 puan ve çok çekirdekli 1.375 puan aldı. Moto G40 Fusion, 519 tek çekirdekli puana ve 1.425 çok çekirdekli puana sahip. Bunlar, Moto G60 ve Moto G40 Fusion prototiplerinden elde edilebilecek oldukça erken performans sonuçlarıdır. Doğru kıyaslama performans sonuçlarını bilmek için her iki Motorola telefonunun resmi olarak çıkışını beklememiz gerekecek.

Moto G60 ve Moto G40 Fusion’ın iddia edilen Geekbench listeleri yonga setleri hakkında net ayrıntılar sağlamasa da, teknoloji blogu Nashville Chatter, telefonların Qualcomm Snapdragon 732G SoC’lere sahip olabileceğini bildirdi.

Moto G40 Fusion’ın Hindistan dahil pazarlarda yeniden markalaşmış bir Moto G60 olarak geleceği söyleniyor. Bununla birlikte, Moto G40 Fusion’ın daha düşük, 64 megapiksellik bir birincil kamera sensörüne sahip olduğu söylenirken, Moto G60 108 megapiksellik bir Samsung ISOCELL HM2 sensörüyle gelebilir. Twitter’daki Motorola India hesabı da yakın zamanda yeni Motorola G serisi telefonların yakında ülkede piyasaya sürüleceğini duyurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G60, Geekbench Listelerinde Görüntülenmeye Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör