Samsung Galaxy A60 Android 11 Güncellemesini Alacak

blank
Samsung Galaxy A60 Android 11 Güncellemesini Alacak

İçerik: Samsung Galaxy A60 Android 11 Güncellemesini Alacak

Samsung Galaxy A60 Android 11 Güncellemesini Alacak:

Samsung Galaxy A60, bir rapora göre Android 11 güncellemesini alan Güney Koreli markanın en yeni akıllı telefonu. Nisan 2019’da Android 9 Pie ile piyasaya sürülen akıllı telefon, son güncelleme ile Android 10’dan güncellenecek. Rapor ayrıca, telefonun One UI 3.0 veya One UI 3.1 güncellemesini alıp almadığına dair hiçbir bilgi olmadığını söylüyor. Akıllı telefon 6,3 inçlik Sonsuz-O Ekrana sahiptir, Snapdragon 675 SoC tarafından desteklenmektedir ve 6 GB RAM taşır.

SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy A60 için Android 11 güncellemesi, A6060ZCU3CUD3 ürün yazılımı sürümünü taşıyor ve Mart 2021 güvenlik yamasını getiriyor. Güncelleme, birkaçını belirtmek için hızlı ayarlar alanında bir kerelik izinler, sohbet balonları ve bir medya oynatıcı widget’ı gibi Android 11 özelliklerini getirmelidir.

Samsung’un One UI ile ilgili özellikleri, yenilenmiş bir UI tasarımı, geliştirilmiş stok uygulamaları, her zaman açık ekran widget seçenekleri ve geliştirilmiş Dijital Denge sürümü içermelidir. Uygun bir Galaxy A60 akıllı telefonunuz varsa, Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve yükle seçeneğine giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A60, yüzde 91,8 ekran / vücut oranına sahip 6,3 inç Sonsuz-O Ekrana sahip. Kaputun altında, 6GB RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 675 SoC ile donatılmış olarak geliyor. Samsung, 64GB ve 128GB dahili depolama alanı arasından seçim yapma seçeneği sağladı. Fotoğraflar ve videolar için Samsung Galaxy A60, 32 megapiksel birincil sensör, geniş açılı lensli 8 megapiksel ikincil sensör ve 5 megapiksel derinlik sensöründen oluşan üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Ön tarafta, özçekimler ve video görüşmeleri için 32 megapiksel bir sensör var. Arkasında bir parmak izi sensörü bulunur ve 25W hızlı şarjı destekleyen 4,500 mAh pil içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A60 Android 11 Güncellemesini Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör