Days Gone, 19 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store’da

blank
Days Gone, 19 Mayıs'ta Steam ve Epic Games Store'da

İçerik: Days Gone, 19 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store’da

Days Gone, 19 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store’da:Sony, Days Gone’u PC’de ne zaman oynayacağınızı duyurdu. Hayatta kalma korku oyunu 19 Mayıs’ta Steam, Epic Games Store ve diğer dijital vitrinlere geliyor ve 490 TL’ye mal olacak

Bir PC oyun fragmanı, bağlantı noktasından bekleyebileceğiniz bazı özellikleri gösterdi. Days Gone görsel yükseltmelere, kilidi kaldırılmış kare hızlarına ve 21: 9 ultra geniş monitör desteğine sahip olacak. Ayrıca, grafik ayarlarını özelleştirebilir (bunun bir PC oyunu olması şaşırtıcı değildir), süper çözünürlüklü fotoğraf modundan faydalanabilir ve birinci ve üçüncü taraf denetleyicilerle oynayabilirsiniz. Yani, isterseniz bir Xbox kontrolcüsü ile bir PlayStation oyunu oynayabilirsiniz.

Sony’nin PlayStation’a özel ürünlerini PC’ye getirmesi pek sık rastlanan bir durum değil, ancak bunu daha fazla oyunla yapmayı planlıyor. Horizon Zero Dawn geçen yıl bir sıçrama yaptı.

Bu arada, PlayStation Plus aboneleri bu ay Days Gone’u ücretsiz olarak talep edebilir. Aynı zamanda PS5’teki PS Plus Koleksiyonunun bir parçasıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Days Gone, 19 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store’da

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor:İlk çıkışından beş yıl sonra crossplay sonunda Overwatch’a geliyor. Blizzard yakında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör