DJI, 20 Megapiksel Kameralı Air 2S Drone’u Tanıttı

blank
DJI, 20 Megapiksel Kameralı Air 2S Drone'u Tanıttı

İçerik: DJI, 20 Megapiksel Kameralı Air 2S Drone’u Tanıttı

DJI, 20 Megapiksel Kameralı Air 2S Drone’u Tanıttı:

DJI yeni bir drone çıktığından bu yana neredeyse bir ay geçti ve şirketin şimdiden göstereceği başka bir drone var. Bu sefer, orta büyüklükteki kamera drone’unun en son yinelemesi olan Air 2S. Mavic markasının yokluğuna dikkat edin, bu da şirketin sunduğu her bir quadcopter seviyesini nasıl atladığında daha fazla değişiklik görüyor olabileceğimizi gösteriyor.

Buradaki “S” markasının önceki modele Apple tarzı bir yükseltme olup olmadığı net değil, ancak Air 2S kesinlikle birisinin önceki modele hafif bir makyaj yapmış gibi görünüyor. Tasarım, neredeyse aynı çubuk gibi görünüyor, birkaç daha yumuşak çizgi ve ekstra bir çift ön engelden kaçınma kamerası.

Ama burada önemli olan göründüğü kamera. Air 2S, 30 fps’de 20 megapiksele kadar fotoğraflar veya 5,4K video (veya 60 fps ve 150 Mbps’de 4K) çeken daha büyük (1 inç) bir sensör sunar. Bunların tümü, fotoğrafların 12 megapiksel olduğu ve videonun 4K / 60 veya 120 Mbps’de zirveye çıktığı son seferden sağlam bir yükseltmedir.

Diğer kamera avantajları arasında, 4K / 30fps’de Mavic Air 2’nin miktarını ikiye katlayan 4X dijital yakınlaştırma bulunur. Ayrıca 2.7K ve 1080p / 60 modlarında 6X yakınlaştırma seçeneği de vardır. 1080/30 oranında çekim yapmak sizin için sorun değilse, bu yakınlaştırma özelliğini 8X’e kadar sıkıştırabilirsiniz. Kameramanlar için Air 2S üç renk profilini destekler: Normal (8 bit), D-Log (10 bit) veya HLG (10 bit)

blank

595g’de Air 2S, selefinden (570g) daha ağır bir gölgeye sahiptir ve bu da şu anda biraz daha düşük maksimum uçuş süresini açıklamak için bir yol olabilir – 33’ten 31 dakika daha düşük. zaten ima etti: bu ekstra engel kamerası çifti.

DJI, dört engel sensörünün de güncellendiğini ve bu iki yeni kameranın şirketin hem uzaktaki hem de daha yüksek hızlarda nesneleri tanıdığını iddia ettiği “binoküler yakınlaştırmayı” etkinleştirdiğini iddia ediyor. Ayrıca DJI’nin OcuSync (video aktarım teknolojisi) için süslü yeni adı olan ve kısaca Air 2S’yi 7,5 mil uzağa (12 kilometre) kadar teorik olarak uçabileceğiniz anlamına gelen “O3” var, bu da bir milden fazla bir gölge. geçen seferden daha. Pratikte bu, video bağlantısının bu sınırlar dahilindeki herhangi bir mesafede daha kararlı olması gerektiği anlamına gelir.

Her zaman olduğu gibi, Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 ve Point of Interest 3.0’ı içeren yerleşik akıllı uçuş modlarında bazı ince ayarlar var – bunların tümü çekimlerinize sinematik bir his vermeyi amaçlamaktadır.

Daha da ilginci, bir Nisan şakası olarak alay edilmiş gibi görünen, ancak görünürde yaratıcı bir alay gibi görünen yeni “MasterShot” özelliği. MasterShot, önceden programlanmış uçuş yollarını akıllı otomatik düzenleme ile birleştiriyor gibi görünüyor. Hangi yoldan söylerseniz söyleyin otomatik düzenlemeler oluşturmak için bir tür ateş ve unut modu.

Air 2S bugün standart paket için 999 $ ‘a veya üç pil, bir şarj yuvası, ND filtreleri ve omuz çantasını içeren “Fly More” combo için 1.299 $ fiyatla satışa sunuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: DJI, 20 Megapiksel Kameralı Air 2S Drone’u Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek

Microsoft, Windows 10’a Bluetooth Ses Desteği Ekleyecek:Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi, gecikmiş tek bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör