F1 2021 16 Temmuz’da PlayStation, Xbox ve PC’ye Geliyor

blank
F1 2021 16 Temmuz'da PlayStation, Xbox ve PC'ye Geliyor

İçerik: F1 2021 16 Temmuz’da PlayStation, Xbox ve PC’ye Geliyor

F1 2021 16 Temmuz’da PlayStation, Xbox ve PC’ye Geliyor:

EA, bu yılın başlarında yarış uzmanını satın aldığından beri Codemasters’tan ilk oyunu duyurdu. F1 2021, 16 Temmuz’da PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Steam’e geliyor.

EA’nın 2003’teki F1 Kariyer Mücadelesinden bu yana ilk F1 oyunu olan serinin son baskısı, iki oyunculu seçeneklerle genişletilmiş bir kariyer modu içeriyor. Bir arkadaşınızla takım kurabilir veya çevrimiçi olarak birbirinize karşı yarışabilirsiniz, ancak EA, F1 2021’in çapraz oyun desteğine sahip olup olmayacağını henüz onaylamadı. Kariyer modunun bir başka yeni bileşeni de gerçek sezon başlangıcıdır; bu, gerçek F1 sezonunun herhangi bir noktasında gerçek hayattaki sürücü ve inşaatçı sıralamalarıyla aksiyona atlamanıza olanak tanır.

F1 2021 aynı zamanda Frenleme Noktası adlı bir hikaye modu da sunuyor. Codemasters bir basın açıklamasında, modun “yapım yılları olduğunu” söyledi. Formula 2 ile başlayacak ve büyük bir başarı elde etmeye çalışacaksınız. EA’ya göre Braking Point, “oyuncuları F1’in göz alıcı dünyasına çekerek hem pistte hem de pist dışında yaşam tarzının tadına varıyor: en yüksek seviyede rekabet etmek için gereken rekabet, duygu ve bağlılık”.

Codemasters’ın lansman sonrası yol haritasının bir parçası olarak ücretsiz olarak üç yeni devre alacaksınız. My Team (kendi F1 takımınızı çalıştırmanıza izin verir), iki oyunculu bölünmüş ekran, e-spor özellikleri ve daha kısa sezon seçenekleri dahil olmak üzere önceki oyunlardan çeşitli özellikler geri dönecek. PS5 ve Xbox Serisi X / S sürümleri, PS4 ve Xbox One sürümlerinden ücretsiz yükseltmelerle gelişmiş görseller ve daha hızlı yükleme süreleri sunacak.

EA, Take-Two Interactive’i geçtikten sonra Şubat ayında 1,2 milyar dolarlık Codemasters devralımını kapattı, ancak elbette F1 2021, o zamandan çok daha önce geliştirme aşamasındaydı. EA, artık Need for Speed ​​ve Burnout’un yanı sıra Dirt, Grid ve Project Cars franchise’larına sahip olduğu için her yıl en az bir yarış oyunu yayınlamayı planlıyor.

Bununla birlikte, yarış hayranları bu yıl F1 2021 ile yetinmek zorunda kalabilir. EA, bir sonraki Battlefield’a odaklanmak için bir sonraki Need for Speed ​​oyununu bir yıl erteledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: F1 2021 16 Temmuz’da PlayStation, Xbox ve PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör