Fitbit’in Lüks Bir Fitness Saati Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

blank
Fitbit'in Lüks Bir Fitness Saati Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

İçerik: Fitbit’in Lüks Bir Fitness Saati Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

Fitbit’in Lüks Bir Fitness Saati Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor:

Fitbit, Google’ın satın almayı kapatmasından bu yana ilk cihazını piyasaya sürmeye yakın görünüyor, ancak bu bir Wear OS akıllı saati değil. Bir şey olursa, şirket köklerine geri dönebilir. WinFuture, ‘lüks’ bir fitness takipçisi olan Fitbit Luxe’nin (9to5Google aracılığıyla) sızdırılmış ayrıntıları olduğunu söylediği şeyleri paylaştı. Cihazın OLED ekranlı paslanmaz çelik bir kasanın etrafında ortalandığı ve değiştirilebilir kayışların, genellikle bu izleyicilerle gördüğünüz fırfırsız bantların üzerinde bir kesim gibi göründüğü bildiriliyor. Fitbit’in “zarif bir tasarımda dengeli sağlık” vaat ettiği bildiriliyor. Buna göre, Luxe GPS, kalp atış hızı monitörü ve yüzme dostu su direnci içerecek.

Fitbit’in lüks izleyiciyi ne zaman piyasaya süreceği kesin değil, ancak sızıntının derinliği yakında geleceğini gösteriyor. Fitbit’in en büyük sorunu fiyat olabilir. Birinci sınıf bir kitleye ulaşmayı açıkça umut ederken, aynı zamanda birçok insan için yeterince iyi olabilecek düşük maliyetli ancak güçlü spor giyilebilir ürünler dalgasına karşı da rekabet etmek zorundadır. Ayrıca, Fitbit’in daha basit giyilebilir cihazları için mutlaka son bir acele olmasa bile, Google’ın entegrasyon umutları göz önüne alındığında, buna Fitbit’in uzun vadeli geleceğini temsil edeceğine güvenmeyeceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fitbit’in Lüks Bir Fitness Saati Üzerinde Çalıştığı Bildiriliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör